Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék boldog, ha...

Hogyan lehetnék boldog, ha minden egyes nap azzal kell szembesülnöm, hogy ronda, testileg, arcilag elcseszett példány vagyok, akinek úgysem lehet sosem számára is vonzó barátnője, de lehet, hogy semmilyen sem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 18:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Úgy, hogy leszarsz mindent :)


[link]

2013. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

bízz magadban, a felszínes csajok legyenek el a menő pasijaikkal, értelmes lány nem külsőre ítél


"...Az arcod rég nem tud megrémíteni / a lelked torz, és ez sokkal jobban bánt"


ja, amúgy a lelked torz, növessz valami optimista hozzáállást

2013. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

felbátorodtál az előző kérdésen

akkor csak ennyit tudok írni: a mutáns nem túlzás egy kicsit?

2013. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj meg gazdag lenni, pénzzel lehet kompenzálni az előnytelen külsőt!
2013. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Most tedd fel ezt a kérdést picit fordítva: hogy lehetne boldog az a csúnya lány, aki tudja, hogy sosem lesz senki számára vonzó?


Amúgy én tényleg nem értem a te rinyálós fajtád. Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor halj meg és kész, erre mást nem lehet mondani. Mert ugye logikusan belegondolva, te csúnya létedre miért kellenél egy szép lánynak, ha neked sem felel meg a csúnya? Mi alapján várod el mástól, hogy a bensőd nézzék, ha te sem azt nézed?

2013. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sok szép lány van, aki sosem kéne nekem, mert jellemre elviselhetetlen vagy nagyon buta, hidd el nekem sem csak a külső számít, de nem is kéne olyan, aki nem vonzó külsőre az is igaz, nem mondtam, hogy megérdemlem a szép lányokat, csak, hogy szenvedek emiatt meg őrlődöm, mert a csúnya lányokhoz én sem tudok vonzódni a szépeknek meg úgysem kellenék, hát ezért nem tudok boldog lenni és üres az életem.
2013. jan. 3. 18:32
 7/22 anonim ***** válasza:
#5 A csúnya lányoknak is lehet pasijuk, ha normálisak. A csúnya fiúknak viszont nem lehet barátnőjük, függetlenül a személyiségüktől.
2013. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Úgy csinálsz, mintha csak a buta szépségek és az értelmes rondaságok kategóriája létezne, holott a kettő közötti átlagos réteg a legnagyobb. Kicsit lejjebb kellene adni a felszínes igényekből, és akkor máris találhatnál valakit.


Plusz: biológiai tény, hogy a szerelem hatására a szervezet olyan hormonokat termel, amelyek hatására egyszerűen vonzóbbnak és szebbnek találjuk a másikat. Értsd: amikor beleszeretsz valakinek a bensőjébe, akkor automatikusan vonzódni kezdesz a külsejéhez is. Ez tény.

2013. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

# 7/7


Ebben amúgy van valami. Láttam én már nem is olyan lányt, akit még sajnáltam is, hogy biztos nincs párja neki sem, erre kiderült, hogy van, ráadásul nem is akármilyen pasival jár. Fiú haveromék is inkább átlagosak külsőre, mégsem kellenek még ők sem a lányoknak, hát akkor én ronda srácként meg főleg mit várhatnék.

2013. jan. 3. 18:36
 10/22 anonim ***** válasza:
#8 Ez eddig rendben van, csak a lányok egyszerűen nem képesek beleszeretni egy fiú belsőjébe.
2013. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!