Csibebogi kérdése:

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Sokat gondolok az öngyilkosságra.A gondolkodás módom valahogy megkívánja ,hogy felfigyeljek ilyen dolgokra,gondolatokra. De belül nem akarok olyan lenni mint aki tönkreteszi magát...De úgy mégis. Olyan kétoldalú az egész..Nem is tudom.. Azt hiszem már beleőrültem ebbe az egészbe. Az életem rossz.Nem volt valami könnyű gyerekkorom.(Még mindig tart.) A szüleim is külön vannak.Apám külföldön. Anyámmal és tesómmal élek. Nincsenek barátaim,és eléggé depressziós vagyok. A legrosszabb időszakom 4-5 éve folyamatosan tart.Az Anyám nem igazán beszél velem semmiről. A Bátyámmal jóba vagyok, sok sorozatot nézünk együtt,és olyankor kikapcsolok egy kicsit. Szóval csak arra vagyok kíváncsi,hogy hogy tudnám lekezelni az ilyen dolgokat?Vagy ,hogy van e még valaki aki így gondolkozik,gondolkozott?

És köszönöm ,de már sok dumát kaptam arról,hogy milyen fiatal vagyok és csak úgy őszintén de lesz*rom. A fiataloknak nem lehetnek gondjai?

13/L



2013. jan. 4. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a 13 éveseknek nem lehetnek gondjai, benne van az alkotmányban. Gondjaid csak 18 éves korod fölött lehetnek, akkor is csak külön hatósági engedéllyel.
2013. jan. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

első: hehehe :D

kérdező: a gondjaid lekezelni nem tudod, csak felülemelkedni rajtuk. hogyan? én mára gonosz lettem...

2013. jan. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha segítség kell, szívesen meghallgatlak. Írj privátba.
2013. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz privátban, bővebben kicsit arról hogy mi a gond, és szívesen segítek.:)
2013. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikoru válasza:
Lehetnek gondjaik,de nem mindegy,hogy azok a 'gondok' milyenek,szóval tényleg komolyak,vagy csak gyerekes úgynevezett gondok..Engem elhagyott az anyukám a pia miatt,az apukám nemismerem 14 éve szenvedek az emlékekben..próbálkoztam nemrég öngyilkossággal,és mikor már ott voltam,hogy semmi kiút nincs,szerencsére felnőtthöz fordultam aki segített..Egy biztos,én tapasztalattal mondom,az öngyilkosság NEM megoldás,ne is gondolj rá,borzasztó érzés mikor később egy életen át kisért a tudata,vagy esetleg még a testeden is rajta vannak a nyomai,de nekem is írhatsz privibe!
2013. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!