Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ok. Létezik az, hogy valaki...

Ok. Létezik az, hogy valaki rohadtul ne legyen tisztában önmagával és az érzéseivel?

Figyelt kérdés
A világon semmi kedvem felnőni és felelősséget vállalni a tetteimért, ugyanakkor nyomaszt, hogy kéne. Amúgy tom', hogy hülye kérdés ez és inkább költői, csakhát a környezetemet/barátaimat nem akarom ilyenekkel terhelni,s épp kiakadtam picit. Pedig cseppet sem vagyok világvége beállítottságú, depizős pesszimista. Bocs mindenkinek, csak kiakartam lökni magamból ezt a kérdést a nagyvilágba, hogy megkönnyebbüljön a kis lelkem. Már jobb is:)

2013. jan. 4. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul elö fordulhat:)
2013. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A világon semmi kedvem felnőni és felelősséget vállalni a tetteimért, ugyanakkor nyomaszt, hogy kéne."


DETTÓ

2013. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez megnyugtató, de tényleg:)

Na, asszem ki is hevertem. Köszike:)

2013. jan. 4. 23:59
 4/7 anonim válasza:
Sok emberrel van így. Az a gond főleg, hogy minél nagyobb leszel annál több dolgot kell megtenned és úgy érzed túl sokat. Visszamennél, hogy újra kicsi legyél, hogy újra önfeledten szórakozz, hogy anyád leüljön melléd, hogy tanuljatok. Hiányzik az ami volt és nem tudod mit hoz a jövő. Hirtelen minden más lett, de te még nem szeretnéd. SZERINTEM.
2013. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hanna <3
2013. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt csak neked, Hannácska: http://www.youtube.com/watch?v=JA1vCQBS_Bs
2013. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ki írta nekem a Hanna <3-t, meg a dalt, amit nem játszik a youtube? :D
2014. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!