Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Engem senki sem ismer. Van...

Engem senki sem ismer. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
Senki se tudja mit érzek és gondolok.Csak a felszínt látják.Hozzám senki sem áll közel.Néha úgy érzem egészen máshogy gondolkodok mint más emberek.Ez normális?Különc vagyok?Ja és barátaim sincsenek mert egyszerűen nem igazán értem meg magam senkivel.Mondjuk nem utálnak az emberek de én képtelen vagyok nyitni feléjük.
2009. aug. 27. 10:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
14/l
2009. aug. 27. 10:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

HAsonló a helyzetem,énis 14/L vagyok.Habár én nyitott vagyok mások felé mégsincs olyan ember aki őszintén ismerne,és énis ugy igazán szeretném,biznék benne.De már nem is erőlködök hogy nincsenek barátaim.MErt nagyon sok mindneki azt mondja hogy "imádja "a barátait,rengeteg van stb. de azok nem valószinű hogy igaz barátok.

Én mondjuk leginkább az én korosztályommal nem tudok valahogy kijönni,mindig is a néhány évvel idősebbekkel tudtam el lenni.

2009. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 16/L vagyok, és velem is ez van.

Én igazából szeretek néha egyedül lenni, de azért mindig találkozgatok a barátnőimmel. Olyan 3-4 bnőm van, akikkel szoktam "lógni", de ez minden, és nekem ez pont elég. Nincs hiányérzetem. Belőlük egy van, aki valóban mindent tud rólam, és én is róla.

Ehhez képes az osztálytáraimnak rengeteg "barátjuk van, meg "puszipajtársuk".látom ahogy ott gyülekeznek a suli előtt, és adogatják egymásnak a "puxákat"..meg öleléseket, szinte rituálészerűen, mintha ez egy törvény volna.

Én am lesz@rom, hogy ki milyen megjegyzéseket mondd rólam, én ilyen vagyok és kész.


Ja, és ne filózz azon, hogy miért nincs bnőd, LESZ majd, de idővel. Lehet hogy 20 évesen találod meg, de az is lehet hogy holnap vagy még ma. Nem tudhatod.

Az sem véletlen hogy nincs, lehet hogy az élet meg akar védeni a csalódásoktól, és a hazug emberektől!


ennyi, szép napot!

2009. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint én. Azért vannak barátaim de nem akarok túl sokat. Én így jól érzem magam. Miért kéne mindenkinek az orrára kötnöm mindent? Mondjuk én simán elmondom az olyanokat ami másoknak titok... Pl teszem azt hogy a szüleim válnak. Mert ugyan mi lesz akkor ha tudják? Vagy azt tudják hogy nem beszélnek egymással, vagy akármit... Mégis mi? Semmi... Én élőben nem vagyok bizalmaskodó. Engem idegenek ne ölelgessenek, puszilgassanak.
2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én is igy vagyok...rejtélyes,és furcsa,sőt,ha ráhangolódok a zenémre,akkor tényleg nagyon különös vagyok mindenkinek,de szeretném,ha megismernének,mert kevés barátom van,de én szeretem őket,még akkor is,ha fiúk :) Talán egyszer megmondom nekik,hogy sokat jelentenek nekem,de nem szerelemből,vagy ilyesmi..vagy jobb ha igymarad.. :)


13/L

2009. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én ne tudom kifejezni az érzéseimet.Nem tudom őszintén elmondani a gondolataimat.Meg persze ha elmondanám biztos hülyénak néznének.Mintha máshogy gondolkodnék mint a "normális" emberek.
2009. aug. 28. 09:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár értem,miért keresik a lányok,az idősebb pasikat.:D

Amit leírtál,úgy igaz rám ahogy van.

Sajnos még én is erre keresem a választ. 19/f


Ha máshogy gondolkodsz mint az átlag,akkor fejleszd a tudásodat amit szeretsz,érdekel,majd használd a gyakorlatban (Pl.:tanulj meg hangszeren játszani,és járj oda zenélni ahol megbecsülnek,és a zenesuliban is jobban oldódnál, (mivel van lexikális tudásod,több önbizalmad az adott témarészről is,és tudsz hosszasan (és értelmesen) elbeszélgetni egy adott témáról,később akár vitatkozni is) :)

2009. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy van, ém se ismerlek téged.
2009. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanígy vagyok. :( Én kitudok nyílni, de csak azoknak akiket már sokáig ismerek, és csak egyénenként, társaságban nem... 16L.
2009. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Jaj..mostanában mindenki azt hiszi, hogy "különc, meg kilóg a sorból, meg senki sem érti meg" Csak az a baj, hogy közülük elég kevés az, aki tényleg különleges és nem csak azt próbálja elhitetni mindenkivel..
2009. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!