Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátomnak búcsút...

A legjobb barátomnak búcsút mondhatok?

Figyelt kérdés
2. egyik haverommal találkoztam, a barátom nem akart eljönni, ezért csak a haverral, szomszéd városban ittunk ahol lakott, később átmentünk hozzájuk addigra már a szesz hatása lenyugodott. Hugára egy pillanatra rázártam az ajtót utána kinyitottam (hatásidő 1sec) elvoltunk utána. Később látom, hogy az apja Zsoltárokat! olvastat a lányával, a nagy farizeus kereszténye, később megyek el, mennék a barátomhoz hogy vele mi van, útba esett apja van csak otthon mondja mért nincs otthon. Kiderül, hogy összevissza a szemembe hazudott a gyerek és tök más miatt volt máshol. rá hív a haverom anyja hogy mit műveltél!!!44 négy, letegez, mintha őriztünk volna együtt vízilovat erre mondja hogy te jártál keresztény iskolába meg, hogy te hogy viselkedtél, ezzel mehetnék magánlaksértésért a rendőrségre, meg hogy szakítsam meg a fiával a kapcsolatot. Barátomat lesném fb-n hogy mi van vele látom törölt az ismerősei közül. Az állítólagos haverom az jóba van az állítólagos barátommal. Telefonja ki van kapcsolva, fb-n írtam neki hogy most mi is van? mi a baja velem, most elég durván kétségbe vagyok esve hogy perpill 24 órája törölt de vajon mért? Ennyire gerinctelen legyen valaki? 6 éve voltam vele jóba, miatta még verekedtem is, hogy megvédjem stb... (normális válaszokat kérnék majd, köszönöm.)

2013. jan. 5. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őőőő.. what?! Ebből nem sokat értettem, bocsi...
2013. jan. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
röviden, van egy közös ismerősünk akinél voltam 2.án, ott csináltam állítólag olyat ami miatt a közös ismerősünkkel meg kellett szakítani a kapcsolatot, mert anyja aszozta neki. A barátom meg másodikán cseszett eljönni, hazudozott hogy hol van. Neme az a közös ismerősünk színesítette ki a történetet és berágott volna rám, mert fb-n törölt.telefonon meg eddig nem reagált bár olyan időben is hívtam de egyébként máskor akkor is felvette nekem. létezik hogy 6 éves barátság másnak a szarkavarása miatt vége lesz?
2013. jan. 6. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is vége lett egy több, mint 6éves barátságnak. Nem teljesen más szar kavarása miatt, de valaki szar kavarása miatt indult el ez a lavina. Visszaadta az összes ajándékot, amit tőlem kapott és törölt fb-ről is.. Hidd el túl lehet élni!
2013. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És lett utána ugyan ilyen jó barátod?
2013. jan. 6. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Van rá még mód hogy viszont lássam?
2013. jan. 6. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta egymáshoz sem szólunk...Már nem nagyon érdekel. Igen. Van:) egy másik barátom, akit szintén gyerekkorom óta ismerek, de vele soha sem veszekedtem, veszekszek. Őt nagyon imádom:D
2013. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán egyszer kibékülünk de nem lesz az igazi innentől. Egyébként másik barátaim is kiderült hogy léteznek :) Szóval akikkel ugyanúgy jóba voltam, és most úgy néz ki hogy a haverokból is barát lesz :) Kva nagy ürességet érzek, majd betömődik. Barátomal megdumáltam, szerinte vissza fog kuncsorogni ha annyira jóba voltunk, első helyről igy visszazuhanni nem lehet csak úgy. Max ha próbálkozik első körben megmondom hogy ne nyöszörögj.
2013. jan. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!