Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek magamtól és mindentől...

Félek magamtól és mindentől ami körülottem van . Mit tehetnék ez ellen? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
igen felek ...felek attol hogy nem tudok megfelelni magamnak es attol is hogy masoknak sem . felek kimondani azt amit erzek es megjobban felek kimutatni ezeket ...felek attol hogy elvesziteelek de attol megjobban felek hogy ha velem maradsz megbanthatlak ...felek a jovotol , es mindentol ami valtozast hozhat! Mindig is feltem...es mindig is felni fogok . Es lassan mar felek magamtol es ez mar olyan lett mint egy fuggoseg . Felek attol hogy kover leszek de ha fogyozom attol felek hogy nem egeszseges es nem lessz jo vege . felek attol hogy egyedul maradok es megjobban felek kozel engedni magamhoz az embereket , felek eselyt adni nekik mert azzal eselyt adok hogy fajdalmat okozzanak ...felek a boldogsagtol es a szerelemtol . felek szerelmes lenni de kozben utalom magam hogy nem tudok szeretni ...felek ezt elmondani barkinek is mert akarhanyszor elmondtam kinevettek...felek a felelemtol es ebbe lassan beleorulok x_x ketsegbe estem . Sokszor ugy erzem hogy jobb lenne veget vetni az egesznek de ettol is felek .Felek attol hogy nem vagyok jo semmire es ez bant a legjobban . Felek hogy egy SENKI vagyok a nagy vilagban. Felek szoba alni az emberekkel . ( bocsanat a helyesirasert ...nem volt turelmem mar ekezetekkel irni stb...melesleg Romaniaban elek szoval alig tudok irni magyarul , 14L

2013. jan. 6. 00:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
es van bennem ez a kissebseg erzet hogy mindenki utal es elkerul ...csunya vagyok es kover es meg arra se vagyok kepes hogy tegyek ellene valamit . Ugy erzem nem vagyok jo semmire pedig tudom jol hogy nem vagyok a legcsunyabb es meg veletlenul se vagyok kover de mmegse tudok ugy tukorbe neznii hogy megelegedjek magammal ...megkonyebbultem hogy ezt ki irhattam magambol:-< de meg se jobb
2013. jan. 6. 01:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre,nem tudok mást írni mint hogy bízz magadban:)
2013. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jò lenne ha kèpes lennek magamban bizni de sehogy se sikerült eddig ...de azèrt mèg pròbálkozom:|
2013. jan. 6. 01:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem nehezen megy de sikerülni fog ha arra,koncentrálsz a sírás rívás helyett;)
2013. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszii a tanácsot!:) sokat segìtettèl...általában sőt szinte soha nem ad senki öszinte választ. Kösz mèg egyszer;)
2013. jan. 6. 01:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit:)
2013. jan. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Minek felni ennyi mindentol? Ne gorcsolj ra ezekre a dolgokra! Fiatal vagy, elvezd az eletet! Elj a pillanatnak, keresd mindenben a jot, ne felelj meg masoknak, akik szeretnek, azok ugy szeretnek ahogy vagy. Nyiss az emberek fele, es ne felj a valtozastol, mert az mindig bekovetkezik. A szerelem egy csodas erzes, akkor ha viszonozzak. Ha nem, akkor pocsek, de tovabb kell lepni, fel kell allni, mert az elet az nem all meg. Lehet h fajdalmat okoznak paran, de NE foglalkozz azokkal. A boldogsaghoz a fajdalom is hozzajar, hisz a szivarvany is csak esovel jelenik meg!:) Az onbizalmad novelheted azzal h elhiszed, ihen is szep vagy! A lenyeg h legy onmagad, mosolyogj sokat, legyel nyitott, es sugarozzon beloled a vidamsag, mert az ilyen emberek tarsasagat sokan szeretik. Ne felj ezektol mert szuksegtelen, csak idorablo, es stressz kelto... RELAX!:))
2013. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ...
2013. jan. 6. 23:17
 9/11 anonim válasza:
Találd meg az élet apróbb örömeit is és boldog leszel. Halgass zenét, akkor bekerülsz egy olyan világba ami csak a tiéd. Kezdj el futni, futás közben is kikapcsol az agyad, nem sopánkodsz. Nem hiába mondják hogy a futás a megfizethető szabadság. Egy pszihológus nagyon sokat tud segíteni, én is depressziós voltam és felvágtam az ereimet. A kórházban jöttem rá hogy mekkore egy ostobaságot műveltem magammal. Az Életed a legnagyobb ajándék, meg se forduljon a fejedben hogy eldobd. Gondolkodj pozitívan. És ne feledd mélyre kell merülni hogy magasra tudj szálni. Akárhányszor esel térdre százszor is fel kell álnod mert lesznek még rosszabb, de jobb napok is, és te mátol a jobb napoknak élsz.
2013. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha van rá anyagi lehetőség, vegyetek egy kutyát, azzal törődni kell, szeretetet igényel, és addig sem a problémákkal törődsz. Hidd el a kutya meg fogja hálálni a sok szeretetet, de ne feledd, hogy a kutyavállalás nagy felelősség. Rendszeresen kell etetni itatni sétáltatni, törődni kell vele, tehát csak akkor vegyetek kutyát, ha biztos vagy benne, hogy tudnál vele bánni. Az előző voltam. Remélem mihamarabb túljutsz ezen a nehéz időszakodon. Fel a fejjel :-)
2013. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!