Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ezek a dolgok ellen?

Mit tehetnék ezek a dolgok ellen?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm ha szánsz rám egy kis időt , és elolvasod ! :)

Az a problémám hogy eddig csak rossz párkapcsolataim voltak ,állandó idegeskedés , vitatkozás , iparkodás a másiknak. Ennek ellenére én ' marha ' nem szálltam ki egy ilyab kapcsolatomból sem , csak tűrtem a dolgokat , és úgy érzem sérültem lelkileg.

Összeismerkedtem egy fiúval, nagyon jó baratság alakult ki kettőnk között , majd ez tovább alakúlt szerelemmé. Úgyéreztem végre lesz egy jó, szuper kapcsolatom, ami egyébként is igy lenne , de sajnos az elöző kapcsolataimnak köszönhetően nem tudom magam elengedni, állandóan feszült vagyok , nem élvezem ki a párommal töltött időt , mert abból àll hogy minden tökéletes legyen , és megfeleljek neki. Utólag mindig megbánom, és megfogadom magamnak h lazább leszek, nem marom el magamtól .. De eddig még ez valahogy nem sikerült. Ha van egy kisebb vita , akkor már attól rettegek h elfog hagyni , és kiábràndul belőlem. Sajnos az esetek nagyrészében tényleg én reagálom túl, de nem tudok mit tenni:(

Nagyon rossz érzés , hogy nem tudok ellazúlni, és mindent túlreagàlok Mit kéne tennem hogy ezt végre leküzdjem? Nemszeretném elveszíteni a barátomat. ?!:( sajnos önbizalmam sincsen, bebeszélem magamnak h a volt barátnői ezerszer jobbak , és h neki jobb jár. Kérlek segitsetek :(


2012. dec. 11. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A rossz kapcsolat olyan, mint egy betegség. Idő kell, mire az ember teljesen felépül belőle.

Ez már egy jó dolog, hogy belátod, hogy gond van, és hogy változtatnod kell. Hidd el, idővel jobb lesz, csak igyekezz megszabadulni a negatív gondolatoktól.

2012. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , sajnos ez így van. Tudom h idő kell , én attól félek hogy ez a kapcsolatom , ami a legfontosabb.) fog erre rámenni , és szeretnék ellene tenni amit csak tudok:) de hogy mégis mit... ?!
2012. dec. 11. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogd fel úgy, hogy egy közös úton mentek, ez az út mehet életetek végégi közösen, de kettőtök közül bármelyik le is kanyarodhat. Egyszerűen próbálj meg annak örülni, hogy jelenleg egy úton bandukoltok a hétköznapok nehézségei mellett.Ne a múltal, ne a jővővel foglalkozz, hanem azzal, hogy megéld a jelent, hogy vagy olyan szerencsés, hogy ott lehetsz mellette, és megfoghatod a kezét annak az embernek akit te szeretsz.
2012. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!