Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az "anyás fiúk" melegek lesznek?

Az "anyás fiúk" melegek lesznek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,és a családomban az a helyzet,hogy én"anyás" fiú voltam nagyon sokáig,míg a testvérem "apás".Érdekes,mertő lány létére eléggé elhanyagolta a külsejét,míg én sokat foglalkoztam vele.A testalkatunk is hasonlít(nekem anyukáméhoz,tesómank apukámhoz).De azért nem az volt a helyzet hogy én barbiztam ő matchboxozott:P

Szóval egy ideig elég szoros kapcsolatban álltam anyámmal és a tesóm meg apámmal.Ennek már 2-3 éve bzitosan vége.A tesóm egy kicsit megnőisedett,és anyukámmal is lelkizik.Én meg szoktam dumálni néha faterral.De visszanézve a képeket magamról,meg ha belenézek magamba régebben inkább az anyukámmal tudtam azonosulni úgy belsőleg mint külsőleg.Ennek ma is maradtak nyomai a családban,bár árnyaltabbak.Valahol olvastam hogy a túl szoros kapcolsat az anyákkal is okozhatja(persze tudom hogy nagyjából nem ettől függ) a homoszexualitást.


2009. aug. 28. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az ilyen még nem okoz gondot. A 'túl szoros kapcsolat' alatt ennél szorosabb lelki kapcsolatot értenek. Én is anyás voltam eléggé, főleg, miután a szüleim elváltak, de ez semmilyen kihatással nem volt rám a későbbiekben, most boldog házasságban élek.


31/F

2009. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés. A homoszexualitást nem lehet okozni. Valaki vagy annak születik, vagy nem. Attól, hogy anyás vagy még nem leszel meleg. Én meleg vagyok, és nagyon rühellem az anyámat, s sehogy sem jövök ki vele.

Az, hogy valaki fiú létére foglalkozik a külsejével, azt jelenti hogy igényes az illető, és nem azt hogy meleg. Ha nem egy fiúba vagy szerelmes, és nem akarsz lefeküdni egy fiúval, akkor nem vagy meleg.

2009. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm is anyás (28 éves) és nem homoszexuális.
2009. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nemi identitás tényleg nem ettől függ. Annak születsz, vagy nem. Újabban elterjedt kifejezés a metroszexuális, aminek én sok értelmét nem látom (mármint az elnevezésnek), ők azok akik nagyon sokat foglalkoznak a külsejükkel, de nem melegek. (de mondom, szerintem ez egy baromság)
2009. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az anyás fiúk a lányok kedvencei lesznek. (Komolyan.) Sajnos ez nem annyira jó, mint ahogy elsőre hallik, mert egy férfinak férfierőre feltétlenül szüksége van. Nem abból áll az egész élet, hogy a másik nem "igényeit" kielégítsük. (Illetve akinek ennyi, az nem él teljes életet.)
2009. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg anyám nevelt fel és mégse lettem homokos:) sőt...
2009. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet összefüggés, de inkább fordítva, tehát a meleg fiúk többnyire igen anyásak.

De az anyás fiúknak amúgy is lesz bajuk, mert sok problémaforrás lesz ez a párkapcsolatokban.

2009. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A melegség nem a neveltetéstől függ.
2011. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!