Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek által örökbe fogadot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek által örökbe fogadott gyerekek tényleg beteg lelkűek, deformált személyiségűek lesznek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látom, hogy a meleg kérdés kapcsán, hogy egyesek azzal érvelnek a melegek gyerekbefogadási lehetősége ellen, hogy a szerintük a melegek által nevelt gyerekek beteg, romlott személyiségűek lesznek.

Nos, Ügyeletes Nagyokosoktól előnyben:

Van erről valahol az interneten ezt a nézetet bizonyító, vagy cáfoló orvosi vagy pszihológiai tanulmány? Ha igen , akkor légyszíves adjátok meg.


Ebben a kérdésben én egyenlőre még nem foglaltam állást. Viszont szeretnék. Ez ahhoz kéne.


2010. jan. 8. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Mivel a globális felmelegedés csak néhány évtizede téma, nincs. De ha a gyerek azt látja, hogy 2 apja van, szerinted fel tud nőni normálisan?


TE kisgyerekként azt látod, hogy apu-anyu szeretik egymást.. ő mit lát?

2010. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Te is onnan való vagy?
2010. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
valószínűbben lesznek deformált személyiségűek, mivel kisebb arányban látják a társadalmi normákat... kevesebbet látnak belőle... máshoz lesznek szokva... nekem semmi bajom sem a melegekkel, sem a felvonulással, sem semmi ilyennel, de a gyerekvállalásukat nem támogatom
2010. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
és akkor nem lesznek deformáltabbak, ha csonka családban, vagy alkoholista családban nőnek fel?? a szeretet a lényeg. nem csak a család szocializál, hanem a barátok, iskola.
2010. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egyéni vélemények ebben a témában szerintem teljesen feleslegesek. erre a kérdésre csak szakember tudna válaszolni, úgyhogy a "nagyokosok" most ne okoskodjanak olyan témában, amiről fogalmuk sincs. szerintem.
2010. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az én válaszom a pszichológiára volt alapozva. már bocs.
2010. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
nem konkrétan neked írtam! én támogatom a melegek gyerekvállalását!
2010. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ok. amugy mi a suliban retorikán egyszer ezen vitáztunk. elég érdekes volt.
2010. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

És az a gyerek normálisan nő fel, akit hetero szüleik verik? Vagy a hetero szüleik passzív dohányzásra kényszerítek? Vagy lesz@rják? Vagy nyomorba szülik? Ez a "kisebb arányban látják a társadalmi normákat" duma elég gáz. Tudod te miről beszélsz? Mondj már rá példát légyszíves!


Ugyanúgy lehet 1 meleg pár gyereke is normális. Sőt, lehet, hogy jobban megbecsülik, mivel nekik nem lehet saját. És "meleg" alatt ne a magamutogató 16 éves emósokat értsétek már folyton...

2010. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Meleg szülők, hetero szülők... lehet, hogy két meleg, akik abban nőttek fel, hogy soha nem lehet majd gyerekük, abban éltek, hogy reménykedni is felesleges, sokkal inkább értékelni fogják azt a gyereket mint két hetero.(ezt érts a " fiam lyukas gumi" esetére)


Viszont, hogy az a gyerek ki lesz közösítve, az nagyon valószínű. Elvégre micsoda mocsok, undorító egy kölyök lehet az, akit melegek nevelnek?

Szerintem nem a szülők miatt lenne hátrányos helyzetben az a gyerek, de ez az én véleményem.

2010. jan. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!