Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy valamire...

Miért van az, hogy valamire vissza birok emlékezni, és valamire nem?

Figyelt kérdés

Neveket, telefonszámokat, arcokat, rendszámokat, ünnepeket, ételek kalória tartalmát, gond nélkül megjegyzem egyszeri olvasás után és bármikor felidézem. Tök random csajokkal amikor ismerkedek, 1-2 hónap múlva is fel tudom idézni, szóról szóra, hogy miről beszélgettünk...még a gesztusokat is. Munkahelyen is számokkal "foglalkozok", és 2-300-at tudok fejből.


Viszont ha valamelyik nap gondolok valamire, hogy ezt vagy azt megkérdezem holnap valakitől, vagy megmondom neki, sokszor nem tudom mit akartam.

De akár már 1 óra után sem. Volt már hogy itt akartam kérdezni valamit, de elfelejtettem. És hiába koncentrálok rá, nem ugrik be...csak akkor ha teljesen máson "jár" az agyam.



2013. jan. 12. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fáradt vagy? Szerintem aludj többet, ha lehetőséged van rá:) Pl talán most is mehetnél, ha nem épp két munka között kattintottál ide:)
2013. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az meglehet, tegnap éjszakás voltam, és 11-15ig aludtam csak, azóta meg ébren vagyok, de nem érzem magam fáradtnak mondjuk.
2013. jan. 12. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!