Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új iskolát kezdtem. Az első...

Új iskolát kezdtem. Az első héten minden jól ment, azután már csak rosszakat hallottam vissza. Úgy érzem mindenki utál! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Új iskolát kezdtem. A legelső héten minden jól ment, sok barátom volt..kedves voltak velem.Egyik nap minden jól megy, a másikban mindenki utál. Ezt most direkt csinálják? Úgy érzem mindenki ellenem fordult. Bántanak. Butának tartanak. Nem bírom ezt tovább. Próbálom erősnek mutatni magam. Túl csöndes vagyok. Ha beszélek akkor is butákat olykor. Nagyon magamnak való vagyok, úgy értve egész órán egy szót sem szólok, szünetben sem engedem el magam. A régi iskolámban nem volt mindig így. Igazán felszabadult voltam, átlépve a határokat. Osztályfőnökik stb.. de itt most új életet kezdtem, megmutatva van másik oldalam is. De ez sem jó az embereknek. Bármit teszek rossz. Mindig mindenkinek megakarok felelni. Kifutott az erőmből már minden. Én mindent megtettem.Végeztem!

#új iskola kezdés #összesúgnak #butának tartanak #reménytelen minden
2013. jan. 16. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
"Egy toll csak annyit tud írni, amennyi tinta van benne!"
2013. jan. 16. 17:52
 2/4 anonim válasza:
Légy önmagad, sose másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak, küzdj a célodért, mosolyogj sokat, légy vidám, segíts másoknak és légy velük kedves akkor is a butának tartanak!!!
2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én tényleg mindent megteszek. De így élni nem lehet napról-napra. Alig várom, hogy elballagjak és ne legyek ebben a környezetben. -Ki utat innen!
2013. jan. 16. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a faszt törődsz a sok birkával! ;) Csak tedd a dolgod, ismerd meg önmagad egyre és egyre jobban, keresd a céljaidat, és tegyél értük, evvel foglalkozz. És közben akinek tudsz, segíts nekik.


Pofázni könnyű. Hadd pofázzanak! ;)

2013. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!