Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy milliomos ajánlatot...

Ha egy milliomos ajánlatot tenne a párodnak, hogy nagyon kívánja, s csak egy éjszakára szeretné megkapni, mekkora összegért "prostituálnád" a szerelmed? Feláldoznád a közös boldogságotokért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
1ezresért viheti:)
2008. júl. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva, bármennyit is ajánl. Nem áldoznám fel a közös perceket. Keressen mást erre a célra.
2008. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az összeg! Nem bírnám elviselni, hogy egy másik faszival van. A hideg is kiráz a gondolattól!
2008. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogsz egymilliárd svájci frankot, és még ezerszer megszoroznád az összeget magával, kijönne egy olyan összeg, amin amerikát meg kínát is megvehetném egyszerre, kétszer.....


de..



Ennek az összegnek az ezerszereséért sem mennék bele az ajánlatba, sőt ha akkor lenne az üzlettől függetlenül annyi kessem és csak annyiért lehetne elintézni, hogy valaki kinyírja ezt a bizonyos alakot, és a hozzájuk hasonlókat, hát erre költeném.


De a páromat 1 másodpercre sem adnám kölcsön és semmi ilyesmi.

2008. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze.....Pénz beszél kutya ugat!
2008. szept. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
a-a, én ezt halálosan komolyan írtam. Talán ha nem szeretném a páromat, de én nem fogok csak úgy feleségül venni valakit hacsak nem vagyok reménytelenül szerelmes belé....
2008. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!