Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még ilyen srácok mint...

Vannak még ilyen srácok mint én? Tudtok olyan ifjúsági tábort vagy vmi helyet ahol lehetne hasonlóakkal ismerkedni, barátokat szerezni? (normális válaszokat! )

Figyelt kérdés
15 éves vok. nem vok egy hülyülős,bulizós,hanglér,csajozós,piálós alak és nem nézek le senkit és nem nevetek más kárán. régen zárt voltam mert olyan osztályban voltam ahol kirekesztettek és csak 3 barátom volt. régebben volt egy pár de velük már sajnos megszakadt a kapcsolatom. ősszel új suliba mentem ami vallásos és azt hittem h ide részben hozzám hasonlók járnak. sajnos azonban a társaim nagyrésze vidéki és nincs egy olyan se mint én és esetleg igaz barát lenne akivel eltudnék lógni suli után ide oda. a többiek azok olyanok h már mindegyiküknek van haveri köre és egymást hülyítik,arról mesélnek h milyen volt egy buli hogy beb@sztak meg ilyesmi. ez engem nem is zavar sőt oda társulok hozzájuk csak én nem tudok beszálni esteleg egy hülyülésbe vagy szivatásba (mert én nem is tudnék senkit se). tehát sajnos csalódtam legfeljebb annyi jó h nem rekesztenek ki. suli után hazameek egyből és tanulok zenét hallgatok és sokat gondolkodom azon h lehet változnom kéne de nem tudok sehogy se és néha azt hiszem h vmi speciális iskola lenne a jó nekem. szeretek beszélgetni de van úgy néha h nem tom h miről. pár nap múlva születésnapom lesz. régebben bulit is rendeztem mert volt akit hívjak és el is jött mindenki. a 3 barátom meg olyan h le se szar én hívtam őket h mizu hogy vagy hogy megy a suli stb. de ők még csak fel se fognak köszönteni (ezért akarok mások után nézni) és face-n is csak kevés emberre számítok másnak meg majdnem minden ismerőse ír. és sokszor azt hiszem h biztos benem van a hiba és nehéz elviselni másnak mert oviban is bántottak hol nagyobbak hol kisebbek és nem mondtam se anyámnak se óvónőknek
2013. jan. 19. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szélrózsa vagy hasonló helyeken vannak még "normálisabb" fiatal fiúk. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Én is egyházi suliban voltam...és semmivel sem "jobbak" a gyerekek mint máshol, vagy mint amilyennek várná az ember...de mondok neked jobbat...írj egy privátot és tudok olyan helyet neked ahol találhatsz hozzád hasonlókat:) Feltéve majd ha neked is van kedved...nekem mindig nagy álmom volt de sajnos sosem sikerült:( Szóval ha van kedved majd írj:))
2013. jan. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hol laksz kedves kérdező?
2013. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nyíregyháza
2013. jan. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!