Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis hogy...

Szerintetek normalis hogy lany letemre eleg komoly gamer vagyok?

Figyelt kérdés
nem vagyok ronda,sot.epp ezert kapok gunyos megjegyzeseket mikor epp kiderul hogy black opsozok..nem vagyok az a no life, tenyleg olyan gaz?:/

2013. jan. 18. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz, hogy ezzel akarsz felvágni.


Inkább tanulj meg helyesen írni.

2013. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagok fel vele, de mar nem tudtam kihez fordulni ezzel a kerdessel,szoval megfordult a fejemben hogy itt teszem fel.Abban a remenyben,hogy nem akadnak fent a kedves olvasok a nem epp makulatlan helyesirasomon,es nem konyvelnek el felvagosnak.Nem tudtam mashogy fogalmazni,de a kerdesem tenyleg komoly,es nagyon zavar. Remelem megfelelo volt az iment leirt monologom helyesiras szempontjabol.Tovabbi szep estet kedves leanyzo:)
2013. jan. 18. 22:34
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, akkor ne játssz.. Meg van oldva :)


Én mióta az eszemet tudom játszok és sose zavart ki mit gondol erről.

2013. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugy velem kicsit felreertettel.Nem azert kerdeztem,hogy jatszak-e vagy sem,mert semmi penzert senki keresere nem tennem le.Csak zavar,hogy a sajat ismerettsegi koromben nem veszik jo neven.Szoval gondoltam itt is felteszem a kerdest,bar eddig nem kaptam semmifele valaszt amit hasznositani tudtam volna..Mindenesetre koszonom,eredmennyel teli gamelest kivanok.:)
2013. jan. 18. 23:04
 5/21 anonim válasza:

Szerintem ahogy nősz fel úgy kéne egyre jobban hanyagolni a játékot és pl. helyette inkább olvass könyvet.

Én is évekkel ezelőtt nagyon sokat játszottam klánban is voltam (fifáztam), aztán ahogy felnőttem úgy hagytam el ezt a szokásomat. Ha meg szép vagy, akkor pláne nem a játékkal kéne foglalkoznod. :)

2013. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok, szerintem mar nem a kislany szol belolem.:) De termeszetesen mellette jarok szorakozni,el a haverokkal,fel eve van baratom,csak neha tulzasokba esem es 48 orakat kockulok egyhuzamban..Na ez az amit nem igazan szeretnek bennem:)
2013. jan. 18. 23:20
 7/21 anonim válasza:
Nos... 48 óra... az úúgy nem semmi :D:D de szerintem 17 évesen ez nem gáz még. :) 20-21 évesen már az lenne. De, ha van mellette magánéleted, akkor minden ok.
2013. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tomika, ez hülyeség. Nem korhoz kötöttek a játékok. Az, hogy te gáznak érezted ahogy egyre idősebb lettél, az saját problémád. Sokan még 50 évesen is játszanak :)
2013. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egyet ertek az elottem szoloval,a ps3 es a jatekok nem csak a 11 eves korosztalynak van kitalalva.:)
2013. jan. 18. 23:46
 10/21 anonim ***** válasza:
A gond nem az életkor, a szórakozás nem életévhez kötött. Az már inkább baj hogy egyfolytában 48 órákat ülsz előtte.
2013. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!