Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagyok és állandóa...

Depressziós vagyok és állandóan vitatkozom. Anyukám azt mondta, hogy ne aggódjak, mert elég erős vagyok én, mire megkérdeztem tőle, hogy miért. Miért mondja ezt. Erre nem tudott mit mondani. (? )

Figyelt kérdés

...csak annyit, hogy ő ezt hiszi, hisz bennem. Mondtam neki, hogy ezt elhiszem, de ettől még nem leszek erős.


Azt mondta, túl sokat racionalizálok, mindenre bizonyítékot keresek. Ez így is van. Nem hiszek el hülyeségeket. Áltathatnám is magam, mint sokan, de attól semmi nem lesz jobb.


Szerintetek nincs igazam? Nem szeretem a levegőbe odadobott dicséreteket. Szerintem ennek így nincs értelme. Ha mondott volna 3 példát arra, hogy erős vagyok, akkor sokkal jobban éreztem volna magam.


2013. jan. 21. 18:36
 1/1 team válasza:

Szia!

Én is nagyon sokat vagyok ideges,pedig nem szabadna...nekem mindig attól jön ki, hogy mindig felidegesít az iskola mindenki csak vitatkozik velem persze én is ráteszek még egy lapáttam azért...próbálj meg mindenkivel szépen,nyugodtam beszélni hátha ez segít.Du. aludj 1-2 órát pihenés képen hátha mikor felkelsz jobban leszel.Ha van valami problémád ne hagyd magadban vagy szüleiddel vagy lelkitársaddal(legjobb barát)mond el neki biztos lesz rá valami válasza..

2013. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!