Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Merre tereljem az életem,...

Merre tereljem az életem, hogy ne jussak az ismerősöm sorsára?

Figyelt kérdés
Egy ideje úgy érzem, hogy semminek nincs értelme amit csinálok. Visszamentem a régi munkahelyemre, de a fizetésemelés ellenére sem jutok belőle sehova. Nem is érdekel, csak az energiámat húzza le. Nem is tudom, mit is szeretnék igazán. Ennek tetejére jött még egy felismerés. Egy nagyon régi zakkant ismerősöm mesélt a dolgairól. Ő már megjárta a pszichiátriát is párszor. Nem is vettem komolyan soha. Nade elmondta a gondjait. Félelmetes... Csak ámultam, mennyi a közös dolog. Ő 32F én 26F. Elmesélte, volt már vagy 50 munkahelye. Nekem kb 30. Ő sem tudja mit kezdjen magával, belefog ebbe-abba mint én. Érzésem szerint nem is folytatja már sokáig. Nem sok értelmét látja az életének, panaszkodik a sok buta emberre akinek mégis jól megy. Ami viszont nem közös bennünk, ő testileg elég gyenge kicsi srác, én viszont sportos kitartó alkat vagyok. De a gondjaink egyformák. Jung személyiségmodellem: ENTJ.

2013. jan. 22. 15:50
 1/3 anonim válasza:

Hát az itthon fizetésekkel elhiszem, hogy úgy érzed mintha egy helyben járnál! A beledet kihajtják, elvárják, hogy jó pofát vágj hozzá, és akkor megkapod az alamizsnát, majd ez megy újra ás újra!

Én ezt meguntam! Most külföldön dolgozom, ugyanazt csinálom mint itthon, csak 4X fizetésért. Azóta valahogy szebb a világ. Fenn tudok tartani egy középkategóriás autót, jó ruhákban járok, minden hétvégén vagy wellness vagy buli. Nem utolsó sorban pedig összejött egy komolyabb csaj is.

2013. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
neked legalább van munkád.
2013. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok munkahelyen fordultam meg én is, de ezt az én hibámnak tartom. Kifejletlen voltam érzelmileg. Mindenhol formáltak valamit rajtam, amitől úgy éreztem kiszívják az erőmet. De visszagondolva, csak formálni akartak mindenhol. Mindegyik munkahely után padlót fogtam, és hónapokig tartod, ameddig kikerültem az érzelmi válságból. A szenvedés közepette jöttem rá, hogy így épül fel a valódi jellemem. A nulláról kellet összeépíteni magamat. Aminek a következtébe már teljesen máshogy látok sok mindent. Megtanultam a határaimat. Így érzem. Keresek én is munkahelyet, de remélem azt már meg fogom tudni tartani.
2013. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!