Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék határozottabb,...

Hogyan tudnék határozottabb, magabiztosabb lenni?

Figyelt kérdés

Azért írtam ide a kérdést, mert szerintem itt vannak a legnormálisabb emberek és hátha itt kapok tőlük valami hasznos választ, továbbá nem tudtam, hogy melyik kategóriába illene legjobban, ha a modiknak nem tetszik itt, majd átrakják ahova jónak látják.


Szóval a problémám az, hogy nem vagyok elég határozott, emiatt az élet több területén is hátrányban vagyok, legutóbb pl. a barátnőszerzésben, a minap ezért szaladt el a lányka 20 perccel a találkozásunk után, többet nem is hallottam felőle.


Tehát a kérdés: Hogyan tudok önbizalmat szerezni és határozottá, magabiztossá válni?


2013. jan. 22. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

jo kezdet, hogy akarod.

mit mondtal alanynak?


magabiztos akkor leszel, ha tudod, hogy valamit te nagyon jol tudsz.


Pl. ha matek 5-os vagy, akkor abban a temaban te tuti magabiztos leszel, sot, masban is esetleg, mert elonyod van a tobbiekhez kepest.


Van ilyen az eletedben?

2013. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ugy tunik, mar nem erdekes a tema
2013. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, bocsi, csak nem néztem, hogy írtál.

Szóval, nem hinném, hogy bármi olyan van, amiben kimagaslóan jó lennék.

Azt hogy érted, hogy mit mondtam neki?

2013. jan. 29. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
a lánynak, a talalkozas alkalmaval (randi volt?)
2013. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem értem:/


Hogy hogy mit mondtam neki? Sokmindenről beszélgettünk, most ezeket írjam le neked, vagy mi?

2013. jan. 29. 18:38
 6/10 A kérdező kommentje:
És igen, randi volt.
2013. jan. 29. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:

azt irtad, hogy elszaladt a lanyka..nyilvan mondtal valami olyasmit, amitol nem hallani felole. (feltetelezem nem azert szaladt el, mert nem mosakodtal)


Masreszrol viszont, nem a lany keresi a fiut, hanem forditva. Neked kell ot hivnod!

2013. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam: Szóval a dolog úgy történt, hogy találkoztunk, sétálgattunk, beszélgettünk, majd kb. 20 perc után színlelt egy telefonbeszélgetést, miszerint az anyja megtalálta az ellenőrzőjét és azt mondta neki, hogy menjen haza.Elbúcsúztunk, majd amikor hazaértem, láttam, hogy írt egy üzenetet, hogy csak színlelte a telefonos dolgot és azért nem akarta folytatni, mert látta, hogy nincs önbizalmam és nem vagyok határozott, neki pedig ilyen srác nem kell, így soha többet ne is beszéljünk.


Ezek után szerintem teljesen fölösleges is újra megkeresnem, de amúgy sem áll szándékomban, csak egyet szeretnék: önbizalmat és határozottságot.

2013. jan. 29. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:

ertem..

akkor is fontos, hogy mirol beszelgettel, de ha te ugy gondolod, hogy nem fontos..mert abbol derul ki, mibol gondolhatta a lany, hogy nincs onbizalmad.


Amugy meg lehet, hogy a kovetkezo lany nem igy gondolja. Lehet, hogy vele mashigyan fogsz kapcsolodni. Pl. vannak olyan haverjaid is, akikkel jobban megerted magad, nem? Ez azert van, mert mindenki mas es te is mashogy viszonyulsz a tobbi emberhez.

De ebben a temaban keress ra itt magabiztos kulcsszoval, hatha masoknak adott tanacsok is segitenek.

2013. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, leírom: Beszélgettünk az általa írt könyvekről, a kutyáiról, aztán bementünk egy könyvesboltba, akkor elkezdtünk a könyvekről beszélgetni, meg a suliról és sportól beszélgettünk.
2013. jan. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!