Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek vicces, boldog,...

Hogyan legyek vicces, boldog, kedves és kicsit "bolond" aki kicsit be van pörögve?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik...De régen teljesen ilyen voltam, most meg kezdek megkomolyodni, amit még nem akarok. Azt szeretném, ha sosem lennék szomorú ( vagy legalábbis ezt lássák a többiek). Hogyan legyek az a lány, aki ha bemegy valahova, boldogok lesznek a többiek? És hogyan legyek én is boldog? A bepörgést meg úgy értem, hogy hogy legyek vicces, vagy olyan aranyosan bolond..? légyszi segítsetek. Fel akarom dobni a bulikat, megnevettetni az embereket!
2013. jan. 24. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom ez már orvosi eset. Csak azért akarsz valaki más lenni hogy a társaság középpontjába kerülj???
2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne akard mesterségesen megváltoztatni a személyiséged, hanem inkább fogadd el magad.
2013. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!