Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan progit keresek,...

Egy olyan progit keresek, amivel blogot (naplót) lehet írni. A szöveg mellé maximum képet szeretnék beilleszteni, és a gépemen szeretném tárolni, nem interneten megosztani. Ismertek ilyen programot? (konkrét software neveket keresek)

Figyelt kérdés
Naplót szeretnék írni és a bejegyzéseket dátum szerint kategorizálni. Több tavalyi túrát szeretnék most leírni, de a netes blog oldalak, mindig a bejegyzés idejét veszik alapul dátumnak. Segítségeteket előre is köszönöm!
2010. febr. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
jegyzettömb
2010. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Jegyzettömbbel nem lehet képet kezelni.

Wordpad vagy ha fent van az office csomag - akkor az office word. De akkor netre csak csatolt állományként tudod feltenni tárhelyre.

2010. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy telepíted az openoffice programcsoportot, az nem fizetős - mint a ms office, de ugyan azokat a funkciókat tudja
2010. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Smart Diary Suite

Ezzel offline naplót, blogot készíthetsz és a dátumot manuálisan is állíthatod, vagyis viszadátumozva is írhatsz bejegyzéseket. Sőt jelszóval védi is, ami néha nem mellékes.


Továbbá teendő listát is készíthetsz, és egyéb jegyzeteket is.


A Home verzió ingyenes.

Én ezt használom.

Angol nyelvű, de az ikonok képei segítenek.


Remélem, tudtam segíteni.

2010. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, a Home verzió fizetős...

De valóban van ingyenes változata (előző válaszomban annak a linkjét írtam): Smart Diary Suite Free.

2010. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!