Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem a barátaimat?...

Elvesztettem a barátaimat? Hol találhatnék újakat?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok.Elvesztettem a legjobb barátnőmet,legalábbis azt akit én annak hittem.Nem akarok már vele barátkozni.Így most nem tudok sehova sem elmenni,csak egyedül,és én nagyon szeretek koncertekre járni.Sajnos senki nincs aki eljönne velem,az osztályomban mások nem szeretik a rock zenét.Elmenjek egyedül?Van rá esély,hogy találok ott új barátokat?
2009. szept. 1. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el velem!:D
2009. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy és hova valósi? rockerek.hu-n van egy külön fórum, ahol koncerekre kereshetsz kísérőt XD
2009. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még arról,hogy a rockerek.hu-n lehet koncertre társat keresni.Ez nagyon jó ötlet.Köszi az infót.Amúgy Fejér-megyében lakom.17/L
2009. szept. 1. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy Fezen-re szeretnék menni,csak hát nincs kivel:(

Ha nem találok mást,szerintetek be vállaljam egyedül?

2009. szept. 1. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát elég gáz, hogy arra kell neked barát, hogy elmenjen veled koncertre!
2009. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak arra kellene,csak jó lenne,ha megint ilyen barátom lenne.
2009. szept. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!