Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, miatta elvesztettem...

Úgy érzem, miatta elvesztettem önmagam. Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Eddig életvidám, csipkelődős, bulizós lány voltam... egészen addig, míg meg nem ismertem Őt.

Mindig h.lyéskedtünk, piszkálódtunk, poénkodtunk egymással a bulikon, jó volt.

Aztán lassacskán beleszerettem, és fordítva. De én kapcsolatfóbiás vagyok, és nem bírom a kötöttséget.

kezdtem egyre depisebb lenni...eddig mindig átbuliztam a hétvégét, most sehova nem mentem.

Összejöttünk,de úgy érzem nem leszek többé szabad és ez megriaszt. Feltűnt másoknak is hogy nem poénkodok, nem osztom azokat a jó szövegeket, amik máskor csuklóból jöttek, a vicces be-és visszaszólásokat.

Olyan vagyok mint egy lepke, akinek szétszaggatták a szárnyait.

Ez már így marad? Van aki volt így és leküzdötte? Vagy el kéne őt hagynom hogy ne érezzem magam rabnak?

Szeretem és ezért nehéz.

20/L


2011. okt. 9. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyire unalmas a kapcsolatotok, hogy problémákat kell keresned? ha ennyire nem érzed magad jól, akkor szakíts.

De előre szólok, ilyen hozzáállással soha nem lesz hosszútávú kapcsolatod.


20N

2011. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mindig h.lyéskedtünk, piszkálódtunk, poénkodtunk egymással a bulikon, jó volt."


1. buliban ismerted meg, nem lehet egy otthonülő, együtt is bulizhattok

2. ezek szerint neki is tetszett a viccelődő, hangos jellemed, miért kéne ezt háttérbe szorítanod?


"úgy érzem nem leszek többé szabad és ez megriaszt."


Adott okot, hogy így érezz?

2011. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem adott okot mégis így érzek
2011. okt. 9. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismertem hasonló "pillangókat", mint Te (nem degradálásképpen mondom) - bevallom, nem szimpatikusak, azaz mondjuk úgy, nem értettem őket. (Én soha nem éreztem azt, hogy egy kapcsolat megkötne, illetve ha mégis, akkor szakítottam, de csak azt a következtetést vontam le, hogy rosszul választottam, nem magát a kapcsolat keresését hibáztattam.)

Azt Te tudod eldönteni, hogy akarsz-e egyáltalán párkapcsolatot.

De a párkapcsolat nem feltétlenül abból áll, hogy otthon kell ülni a tévé előtt papucsban.

De ha az is zavar pl., hogy most már nem jöhetsz össze másokkal, akkor tényleg át kell gondolnod, hogy mit akarsz a mostani életedtől, és abba belefér-e egy kapcsolat.

Viszont ha szerelmes vagy, akkor megpróbálhatod a pároddal is megbeszélni az aggályokat.

2011. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor ezt igy ahogy van, az összes gondolatoddal mond meg neki, és meséld el az egészet: az aggodalmaidat, hogy mitől félsz, mit szeretnél és ezt meglehet beszélni. Nemismerlek se téges sem őt, de biztos vagyok benne hogy ha leültök és megbeszélitek akkor vagy közösen buliba fogtok járni vagypedig a rosszabbik esetben, ő is ugy fogja gondolni hogy a szakitás a megoldás. De ez rajtad és rajta áll. Kivánok sok sikert.
2014. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!