Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem én nem kaptam...

Úgy érzem én nem kaptam semmit az élettől. Miért van ez? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ha körbenézek az ismerőseim között, azt látom, hogy rajtam kívül mindenki kapott valamit az élettől pl.:

- kedves-megértő-érzelmes család

- jó anyagi háttér (kényelmes otthon stb.)

- különlegesen szép külső (arc/test)

- szerelem

- sok szuper barát

- kicsattanó egészség

- hatalmas szerencse (úgy általában az életben)

- szuper emberi természet


Én ezek közül semmit nem kaptam, és hiába veszem számba a dolgaimat.. semmit nem találok. :((


21/L


2013. jan. 28. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzem.Motiválatlan és céltalan,szomorú az egész életem.Úgy 11 éves korom óta ezt érzem....
2013. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Valamit biztos kifelejtettél.

Jól tanulsz?

2013. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Te mit adtál?
2013. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sok szuper barát csak rajtad múlik ha barátkozol, érdeklődsz felőle és meghallgatód azt ő is meghálálja.
2013. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pár dolgot nem befolyásolhatunk ,de nagyon sok itt felsorolt dologért te, vagy mi vagyunk a felelősek.

Tegyél érte ,és lépésről lépésre építsd föl az életed ,ne hibáztass mást ,ne legyél irigy ,maximum csak motivált más sikerétől.Nézd meg hogy csinálja ,csináld úgy te is :)

változtass.

2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy egészséges vagy.Ha nem lennél az akkor irtad volna.21 éves vagy még csak ezért elötted az élet még bármi bejöhet.
2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bosszankodtam, hogy nincs új cipőm.

Aztán találkoztam valakivel, akinek nem volt lába.

2013. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez csak hiszti. Olyan nincs, hogy semmi jó dolog nem történik veled, egész egyszerűen arról van szó, hogy adottnak tekintesz dolgokat, amikért akár hálás is lehetnél.

Ebbe a hibába mindannyian beleesünk, én pl. akkor jöttem rá erre, amikor valami - utólag azt mondom "kis" - problémán szomorkodtam, majd megtudtam, hogy az unokatestvérem apukájánál rákot diagnosztizáltak. Hirtelen belegondoltam, hogy milyen szerencsések is vagyunk, hogy nálunk mindenki egészséges (kopp-kopp)!


Azóta már nem is emlékszem, hogy akkor épp miért voltam szomorú, pedig pár napja volt ez az egész, de a felismerés, hogy milyen szerencsések vagyunk, és a sajnálat, amit az unokatestvéremék egész családja iránt érzek, azonnal kitörölt minden ilyesmit a fejemből...

2013. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:24


ez a legnagyobb hülyeség amit olvastam!



Kérdező:


Nézd azt amit kaptál


van 2 kezed, van két lában, tudsz beszélni és írni, elvégeztél 1-2 iskolát tudsz melózni. Valakinek ennyi se jut, rosszabb esetben még a wc-re se tud kimászni.

2013. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki mindíg azt vizslatja mennyivel van több,jobb a másiknak sose lesz boldog,mert akármennyid is lehet mégis lesz valaki akinek több meg szebb van bármiböl.Az a boldog aki megelégszik azzal amit a sors szánt neki jól érzi magát a saját börében akár milyen is,és törekszik azért hogy mégis többre vigye.A nyavalygás csak további depit okoz.
2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!