Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy agresszív ember,...

A párom egy agresszív ember, sajnos már többször tapasztaltam a bőrömön. Én Nem csak pofont kaptam. Szeretnék megszabadulni tőle végre, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt(sajnos együtt is élünk)... :( az utóbbi 1 év részemről már kényszer. Nem tudok tőle megszabadulni... pedig az első évben még nem történt semmi, a második viszont maga a pokol.

Én 25 éves vagyon (nő), ő pedig 34 éves.

A véleménye az hogy ha egy nő nem azt teszi amit ő mond , akkor meg kell verni. És rajtam már gyakorolja is ezt az utóbbi egy évben. Nagyon ki vagyok , lelkileg és testileg.

Nincsenek barátaim mert mindenkit elmart mellőlem. Rendőrségre nem akarok menni, mert utána tuti megbánom... valamelyik este bevár valami utca sarkon például, (kinézem belőle)

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek... minden napom görcsösen telik, hogy vajon milyen hangulattal jön haza.. (volt hogy hazajött, és nekem jött mert ívott).. Nem vágyom semmi másra mint arra hogy nyugalomban élhessek. Inkább élek egyedül mint egy állattal, aki box zsáknak tart. Mit tanácsoltok, esetleg volt ilyen szituban, hogyan kezelte a helyzetet? Nem a megoldást várom tőletek, csak egy kis "netes" támogatást, márha mondhatom így .

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 2. 15:21
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem költözöl el tőle?

És a szüleid?

2013. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
93%

szüleidhez nem tudsz menni? albérlet? megmaradt barátnő? bármilyen rokon?

nagyon helyes, hogy beismered magadnak, ez nem normális így, és megértem, hogy félsz váltani, én felkeresnék a helyedben egy erre szakosodott szervezetet is, névtelenül tudsz tőlük segítséget kérni, tanácsot

2013. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
93%

Ha van kihez menned, akkor szépen pakold össze a holmidat, és mikor elmegy dolgozni költözz el. Lehet attól rettegni, hogy mi lesz, ha megvár valahol, de akkor elvileg ezt kell tűrnöd életed végéig. Azt meg ugye nem akarod?

Lépni kell, minél gyorsabban. Így is túl sokáig tűrtél!

2013. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Gázpisztoly esetleg? Már attól be fog szarni, ha egyáltalán ráfogod. De ez persze ideiglenes megoldás.


Nem beszéltél arról, van-e munkád? Ha igen, akkor irány egy albérlet, akár csak szobát vegyél ki, társulj másokhoz. Úgy olcsóbb. Egy este, amíg nincs otthon az idióta párod összepakolsz, hívsz egy taxit a cuccaidnak (vagy költöztetőt, ha bútoraid is vannak), a kulcsot bedobod a postaládába és elmész. Soha nem fog megtalálni. Munkába azért kísérjen el valaki pár napig.


Szüleid, tesód esetleg tud segíteni? Fordulj hozzájuk is.

2013. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Ja, és a verés után nem árt feljelenteni. Ha nem teszed, akkor azzal tulképp helyesled a tettét.
2013. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen jelentsd fe. Mivel már történt tettlegesség, lépni fognak. Fordulj a régi barátokhoz. Ha te nem okoztál haragoskodást, csak a férjed, meg fogják érteni és valószínűleg segítenek.

Attól ne félj, hogy megvár a sötétben, mert ez az embertípus rettenetesen gyáva. Egy védtelen nőt ver, terrorizál. Te nem mersz lépni, tehát következmények nélkül csinálja. És még esetleg meg is fenyeget. Csak téged mer terrorizálni, rajtad éli ki, hogy őt elnyomják. Ezt kapod visza tőle.

Jelents fel nyugodt szívvel, nem fog merni utána a közeledbe menni. Vagy menj el a rendőrségre, érdeklődd meg, mi ennek a menete, milyen lehetőségeid vannak. Annak a balf@sznak nem kell tudnia róla. Amíg nem teszel semmilyen lépést, addig nincs más választásod. Ha szabad szeretnél lenni, nem elég akarnod, tenned is kell érte. Más nem teheti meg helyetted a lépéseket.

2013. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok

Bocs a hibákért, utólag láttam.

2013. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 yuda ***** válasza:
100%

Ugyanez jutott eszembe, mint első írt.

Tanácsos lenne valakihez költöznöd.

Praktikus ötlet lehet szülő, tesó.

A lényeg, hogy ne egyedül legyél - sőt jobb lenne ha férfi lenne annál a háznál.

Nem tudom mennyi cuccod van, de ha félsz, akkor nézz ki egy időpontot amikor nincs otthon a pasi, pl. reggel elmegy dolgozni és délután 4-ig cakompakk elköltözöl. Odahívod a tesód, barátnőd... és összecsomagoltok és usgyi. Írsz egy cetlit neki, hogy ennyi volt és ez változhatatlan döntésed. Ha zaklatni fog, rendőrséghez mész...és tedd is meg szerintem, ha így történik. Rendőrségtől azért tartanak az agresszív pasik is. Elég ha egyszer beszélnek vele. :D

Sajnos benne van a pakliban, hogy valahogy megtalálhat, kivéve ha oda tusz menni, amit ő nem ismer. Másik város, másik munkahely.

Egyébiránt úgy vélem, az ilyen pasik attól ilyenek, hogy ezt látták otthon és olyan tipusú nőt keresnek, mint pl. az anyjuk volt aki eltűri az ilyet. Szóval az utánad jövő csaj is hasonló tipus lesz..sajnos.


Mindent mérjél fel jól és kalkulálj. Melyik jobb?

Itt maradsz és biztosan tovább szenvedsz, vagy elmész és akkor elindul legalább egy folyamat. Ha szerencséd van sose látod többet, ha nincs, akkor pedig még egyszer-kétszer zaklat és szép lassan csak eltünik, főleg ha rendőrség beszél vele. Hidd el, elég ha egyszer beszélnek vele.

Rendőröknek is van egy fellépésük és nem szokták utána az ő társaságukat sem annyira keresni :D

2013. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

AMúgy ha csak simán elköltözöl és nincs következménye a tettének:

1. begurul és addig nem nyugszik, amíg meg nem talál. Aztán, ha megvagy ismét elver.

2. összejön egy másik nővel, akivel szintén ezt fogja csinálni. Légy tekintettel a nőtársaidra és szabadítsd meg a társadalmat ettől az "embertől"

2013. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden eddigi választ, amit irtatok...

Van munkám dolgozom, de egy megmaradt barátom sincs, mert még az első évben, amikor még minden jóvolt(persze csak én szerintem)elmart mindenkit mellőlem úgy hogy észre sem vettem, nyílván ehez én is kellettem hogy ez sikerüljön... hát sajnos bedöltem... azóta már mosolyogni is elfelejtettem.

A szüleimhez is tudnék menni... de nem akarom őket bajba sodorni. Hát képes úgy megverni, rendesen odafigyel arra hogy hova üt, hogy még véletlenül se tünjön általa okozott sérülésnek.


ÉN MINDIG JÓHISZEMŰ EMBER VOLTAM... De amit ez a kapcsolat tett velem... nem is tudom, hogy hogy fogom újra építeni az életemet... hogy fogok kapcsolatot teremteni, hogy fogok megbízni valakiben.

Megfogadtam pedig hogy ez az évem nem telhet úgy mint a tavalyi.


Elfogok költözni!!!

Köszönöm a válaszokat mégegyszer!

2013. jan. 2. 15:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!