Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is mindig az van,...

Veletek is mindig az van, hogy így lefekvés előtt teljesen optimisták vagytok, elhatározzátok, hogy holnaptól változtatni fogtok egyes dolgokon, de mihelyst felkeltek, hülyeségnek gondoljátok az egészet és ugyanúgy folytatjátok mint eddig?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva van. Este depi meg para, reggel no problem.
2013. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úú igen!!!!

"Holnaptól minden más lesz, mindent máshogy fogok csinálni, többet edzek, satöbbi satöbbi..."

Másnap reggel meg úgy kelek fel hogy igazából lesz@rom, és jó ez így nekem. Lefekvés előtt valamiért mindig több a boldogsághormonom és mindig mindenhez van kedvem, de másnap reggel...:D

2013. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos így van. Egyszerüen nem tudok változtatni.
2013. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fery66 ***** válasza:
Én "fizetéskor" vagyok így.Aztán hipp-hopp rájövök,hogy majd talán egy hónap múlva(talán).
2013. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

heheheeheee :DDD

Pont így van velem is :P

2013. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!