Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne a tesóm téves...

Hogyan lehetne a tesóm téves önértékelésén javítani? 19L

Figyelt kérdés
Az öcsém magas, kék szemű, szőke, az alkata se rossz, és mégis azt veszem észre, hogyha társaságban vagyunk folyvást a földnek szegezi a tekintetét. Folyton szorong, minden miatt parázik. Pedig szerintem ilyen külsővel túl kéne tengenie az önbizalomtól. Hogyan segítsek rajta?

2013. jan. 30. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is mondd meg neki, amit gondolsz róla, és hogy szívesen segítesz neki. Lehet, hogy kínos lesz, de nem baj! ;)


Segíts neki ismerkedni, beszélgetni. Menjetek el valami buliba, itasd le egy kicsit... amúgy mennyi idős az öcséd?

Találjatok valami hobbit neki!


Amúgy csak társaságban ilyen visszahúzódó? Meg tud oldani dolgokat egyedül?

2013. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem szereti a társaságot.. ennyi. Én se szeretem ha 10 en bámulnak engem, a kényelmi zónám max 3 ember.
2013. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!