Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben találtátok meg, életetek...

Miben találtátok meg, életetek értelmét?

Figyelt kérdés
Mi az a cél, amit értelmesnek tartottatok arra, hogy egy életen keresztül végigvigyetek? Amikor azt érzitek, hogy jó amit csináltok, és szivesen merültök el benne.
2009. szept. 2. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tanítani szeretnék. Középiskolában. Ha hagynának. Tanítottam már egy évet, és nagyon szerettem. De olyan ritka a szakom, hogy alig keresnek vele tanárt, és ha mégis, akkor kevesellik az egy év tapasztalatot, úgyhogy sajnos erről lehet, hogy már lecsúsztam.
2009. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Beteg emberek ápolása. A fizetés elég sz*r, de szerintem nem is azért csináljuk.
2009. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hangszeren tanulás
2009. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

21:02

szintetizátoron tanulok

de van egy gitárom is azon még nem tudok játszani

2009. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abban, hogy nem adom fel az álmaimat. Mindig van egy új terv, vagy cél, ameddig el kell jutnom és eddig mindig jött valami, ami miatt sikerült, ha magam miatt nem ment. Szóval ez. A boldogság. JCM
2009. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szexben.
2009. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hahahahaha!
2009. szept. 3. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
a halálban, az élet értelmében
2009. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a filmrendezésben
2009. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én a zenében érzem a boldogságom:) igaz még fiatalvagyok, de nyolc éve zongorázom és enélkül nem lenne miért élnem.. zongorázok ha boldog vagyok, ha szomorú vagyok, mindig. ha ideges vagyok zongorázom hogy megnyugodjak. ha magányosvagyok zongorázok és úgy érzem nem vagyok egyedül:) ezen kívül rengeteg zenét hallgatok. sok klasszikust, a kedvenc zeneszerzőm chopin, de mást is.

14/L

2010. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!