Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok önző nyomorocn miért nem...

Sok önző nyomorocn miért nem törődik velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hamarosn agyonverek mindenkit,aki nem esz velem kedves... nem bírom tovább ,hogy senkinek se kellek,nem bírom tovább a megvető pillantásokat,nem bírom ezt az igazságtalanságot hiábaa küzdök nem ér semmit.. 17/L
2013. jan. 31. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
harapd nyakon őket wráhőááá Xd am most kikről van szó?
2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindenkiről...te is miért nem ölelesz meg legalább??
2013. jan. 31. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
de miért a megvető pillantások ? mit tettél vagy mi az oka ? megölellek moinitoron kersztül, lásd miylen rendes vagyok:D
2013. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi a baj? Gondolom nem csak általánosan van eleged a világból, hanem történt valami. Mesélsz? Hátha tudunk segíteni bölcs tanácsainkkal.
2013. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vedd úgy, hogy most én is megöleltelek.

Na, mesélj, mi a baj? Öntsd ki bánatodat, talán tudunk segíteni.

2013. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

talán mert mindenkit önző nyomoroncnak tartasz?^^

nem tudom hogy mennyire vetted észre de ha te nem törődsz másokkal ők sem fognak veled törődni

esetleg"a barátaim elhanyagolnak,és nem tudom hogy miért" vagy "jólesne egy ölelés,egy kis beszélgetés",ezek normális dolgok lennének,de mi a f*sznak legyenek veled kedvesek ha te így állsz a másikhoz?

2013. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
te milyen agresszív vagy... gondolom a figyelmet is csak így tudod kierőszakolni másokból. ciki.
2013. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki,hogy lenéznek?
2013. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez tetszik :D nem legális, de legalább életképes. :) megértem, néha én is szívesen agyonvernék másokat, annyira bunkók tudnak lenni.

sajnos ez van, az emberek többsége bunkó, önző idióta. azért itt is meglátszik, hogy van aki érdeklődéssel nyit feléd, míg mások egyből elkezdenek kötekedni.


gondolom akkor a családi kapcsolataid sem túl jók, és nincsenek igazi barátaid.


kíváncsi vagyok mi ez hogy senkinek sem kellesz. párkapcsolati dolog, vagy úgy emberi értelemben? milyen igazságtalanság? valami van a külsőddel amiért lenéznek?

2013. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!