Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nagyobb társaságba vagyok...

Ha nagyobb társaságba vagyok úgy érzem hogy senki sem törődik a másikkal, hanem csak "halad" a beszélgetés és "jól" érezzük magunkat, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

mintha nekik jó lenne ez. és szerintem jól is érzik magukat. ha sokat ittam akkor már én is jó vagyok, de másképp majdhogynem szenvedek


nem jó a beszélőm,sokszor érzem úgy hogy ha valami sztorit mesélnek ahhoz nekem nincs mit hozzáfűznöm(számomra ismeretlen emberek szerepelnek a történetben, szintúgy kellemetlen),amint megiszok egy másfél dl páleszt sokkal jobban érzem magam. akkor mind ez nem zavar. és az sem hogy nem tudok mihez hozzászólni, mert akkor bármihez hozzátudok


de ha józan vagyok akkor meg elkezdek gondolkodni hogy mi a sz.rt keresek én itt velük, mikor ők másra vágynak mint én,nem vágynak baráti kapcsolatra,hanem csak haverkodás az egész.és nekik ez elég,viszont én próbálkozok kialakítani akivel lehet egy jó barátságot(lánnyal még többet is akár),de sokszor érzem úgy hogy nekik ez elég ,a jópofizgatás


csak az a kérdésem, hogy jó ez így ahogy vagyok ,vagy változtatnom kéne magamon? kifejtős válasz érdekel;)


kis színjátéknak vélem az egész életemet:\

17f


2011. júl. 29. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Én is így vagyok, ezért kerülöm a nagyobb társaságokat, főleg, ha sok olyan személy van, akiket nem ismerek, vagy alig ismerek. :)
2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!