Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szánalom vagyok. Már mindent...

Szánalom vagyok. Már mindent megtettem arra jutottam rajtam csak a végleges eltávolításom segít. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Persze azoon kivül,hogy kötél és magas fa. Nem szeretnék meghalni,de mindenki számára teher vagyok és nagyon fáj ez nekem. Borzasztó rémálmaim vannak ezekkel kapcsolatban. Képtelen vagyok beszélgetni,még azzal se tudok,akit régóta ismerek. Unalmas vagyok mindenki számára. Mit tegyek? Lehet ezt fejleszteni? Hogy barátkozzak? 17/L
2013. febr. 3. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy unalmas vagy? Talán szóvá teszik.


Legyen hobbid, kösd le a sok szabadidődet valamivel.

2013. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:

Tekintve, hogy jobban írsz mint az itt kommentelők 90%-a, így kicsit sem vagy "szánalom", csak úgy érzed.

Valószínűleg rossz környezetben vagy és túl fiatal.

Mindkettő megváltozhat még, csak hagyj időt erre. Később tenni is tudsz majd érte.

2013. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 problem3girl ***** válasza:
Tudod mit???üzeneteben írjál nekem magadról.Én szinte akárkivel összebarátkozom másodpercek alatt ,és megtalálom benne a jót.Írjál magadról bármit pl:mit szeretsz csinálni,mi a kedvenc időtöltésed bármi jöhet. OK???
2013. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!