Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet kérdést törölni innen...

Okoska:) kérdése:

Lehet kérdést törölni innen (gyakorikérdések), úgy hogy ne csak az én menümből tűnjön el?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy utána már ne lássa senki? köszi.

(Nem azért törölném a még FEL NEM TETT kérdésemet, mert szégyelném, hanem egyéb dolgok miatt, felesleges lenne kifejteni).. A normális válaszokat értékelem.



2012. szept. 12. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oldal alján van egy email-cim, oda tudsz a moderátoroknak irni, ég megindokolva töröltetheted a kérdésedet.
2012. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. De ha értelmetlennek tűnik az indokom, akkor milyen indokkal próbálkozhatnék?
2012. szept. 12. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel:

Anyukám tudta nélkül tettem fel, anyukámnak megmutatta, neki nem tetszett és azt mondta, hogy töröljék.


Egyszer én is ilyen indokkal kértem a törlést és törölték is, de akkor az indok valós volt.

2012. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!