Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ilyen utálatos vagyok?

Tényleg ilyen utálatos vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem.... Már mindenki belém köt, az is, aki nem ismer. Tényleg mindenki csak veszekedik velem, pedig nem is indítványozom. Senki sem szeret, teljesen magam vagyok, és ugyan még csak 15 éves vagyok, de 3 éven belül végem, mert senkit nem fog érdekelni mi lesz velem.

2013. febr. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
azt most nehéz lenne megállapítani, hogy utálatos vagy-e, így látatlanba, kevés az infó
2013. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van egy-két olyan tulajdonságom, ami nekem se tetszik, de én már elfogadtam. és nyilván azt is megértem, hogy nincs olyan, hogy mindenki szeressen.... na de hogy senki??? :(
2013. febr. 3. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor azokon a tulajdonságokon próbálj kicsit változtatni! Biztos, vannak hasonló érdeklődési körű emberek mint te4 először is próbálj hasonló emberekkel barátkozni!
2013. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még rengeteg dolog fog történni... Ne az legyen neked az első, hogy ki utál meg ki nem, hanem az, hogy magadat elfogadod, elismered-e. A többi nem lényeg, úgysem lehet mindenkinek megfelelni, tedd amit te jónak látsz.
2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igyekszem, és mint mondtam, én már elfogadtam magamat... de nem lehet örökké egyedül élni... és a mai világban élni sem egyszerű, mert mindenki ellened van még inkább, mint máskor
2013. febr. 3. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
én is egyedül érzem magam, nem azért mert nincsenek barátaim, hanem mert mégis egyedül vagyok! csak én inkább az embereket hibáztatom, mert olyan sok a hülye, és kevés a normális, akivel érdemes foglalkozni. bár nekem is többet kéne társaságba menni az is igaz.
2013. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem sokra fogsz menni, ha "elfogadod magadat" a rossz tulajdonságokkal.


A rossz tulajdonságokat nem kell, nem szabad elfogadnod!

Nem azért élsz. Akkor csak dudva leszel.

Fejlődnöd kell. Magad miatt. Edzened kell. Erőt kell venned magadon.


Teszteld le a környezetedet!

Viselkedj máshogy, ahogy megszokták tőled, és figyeld a hatást. persze ez nem 5 perces kísérlet! Nem várhatsz azonnali hatást, nem fognak hinni a szemüknek.

meg te sem


Sok sikert!

2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyanmár szerintem kibirsz még 3és fél évet is mire véged fel a fejjel :)
2013. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!