Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan fiú, aki a sok...

Van itt olyan fiú, aki a sok utálatos, érzéketlen lány miatt nőgyülölővé vált? Hogyan élitek így a minden napjaitokat meg, szex, szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #gonosz #nőgyűlölő #utálatos érzéketlen
2012. szept. 1. 23:25
 1/8 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nekem a primitív csajokból van elegem az oké hogy pl.:Hamvas Béláról ne hallottak,de amikor az alapokkal sincsenek tisztába az azért sok
2012. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajmár ne siránkozzatok itt, tudom mennyire fáj, de örüljetek, hogy vagytok. :(
2012. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
a világ legnagyobb marhasága pár önző, elkényeztetett, pénzhajhász riibanc miatt meggyűlölni az összes nőt. Talán rájöhetnél, hogy szúrd ki az ilyeneket és el tudnád kerülni!
2012. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
63%
Nőgyülölő? nálunk ezt bu*inak hívják.
2012. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell prostikhoz menni. (De van guminő is.)
2012. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a sok utálatos, érzéketlen, lelketlen férfi és fiú miatt, akivel kiskorom óta találkoztam, lettem férfigyűlölő. A mindennapjaimat úgy élem, mint bárki más, azzal a kivétellel, hogy a szerelmet, szeretetet és a szexet nőkkel élem át, amiben az a jó, hogy egy nőhöz érzelmileg is fordulhatok, mert lelkileg is megért és szexuálisan is ösztönösen tudja, mi a jó egy másik nőnek.
2012. szept. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Kedves #6


1) Nem ez volt a kérdés.

2) Egy nővel sosem lesz ugyanolyan jó a szex, mint egy pasival. Lehet akármilyen felcsatolható eszköz, meg vibrátor, soha nem lesz ugyanaz! Szükségünk van rájuk és nekik is ránk. Plusz közös gyereketek sem lesz soha! Max örökbefogadás, vagy beültetés, de ez sem lesz ugyanaz.

3) Nem csak egy csajhoz fordulhatsz az érzelmeiddel, vannak olyan férfiak, akik sokkal megértőbbek, és érettebbek, mint sok társuk, érzelmileg is.

2012. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Lehet, hogy nem lesz olyan jó soha, de még mindig jobb, mint egy férfivel dugni, akiket amúgy utálok, ennyi.


Ha van két opciód: általad gyűlölt emberekkel dugni, vagy olyan emberrel, akit szeretsz, de a szex nem lesz tökéletesen jó, akkor én a másodikat választom. Nekem egy kapcsolatban a szex teljesen eltörpül az egyéb érzelmi, lelki összetevőkhöz képest. És a szex sem abból áll, hogyha valódi péniszt dugsz be, akkor jó, ha meg csak hüvely van, akkor rossz. Egy szeretett emberrel a sima csókolózás is ezerszer élvezetesebb és szebb élmény, mint egy nem szeretett "pénisszel" rendelkezővel.

2012. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!