Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hatalmas nagy senkinek...

Egy hatalmas nagy senkinek érzem magam. Mit tegyek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Már régóta ezt érzem.. Pár hónapja a legjobb barátnőmnek hittem N-t:(de nagyon sok minden megváltozott..ő is és lehet én is.. a suliban inkább az ilyen 'menőkkel' van..én meg mindig egyedül.. vagy néha azokkal akik nem olyan népszerűek..nem is ez a baj..csak N hogy miért változott meg?? néha odajön hogy miért vagyok ilyen bánatos..sose jön rá.én pedig mit mondjak?? Hogy miattad?nem..

Meg furcsa,hogy én is akkor kellek mindenkinek amikor leckét kell másolni vagy valami.. csak simán beszélgetni senki nem jön oda:( És mielőtt megkérditek h én miért nem megyek oda beszélgetni,azért mert az osztálytársaim többsége ilyen izéék..h van valami h xy-nak tetszik ez..és mindenki tudja h ki de én meg még 1-2 nem..és akkor a nagy csapat félrevonul ezt megbeszélni,kirekesztve azt a 2-3 embert:( Nagyon rossz. N tudja ezeket a 'titkokat'..és a múltkor mondta D h már mindenki tudja nem piszkáljék őt ezzel,és N mutogat h én nem és röhög..és mondta h nme is fogom megtudni...... rosszul esett.lehet h ezek is dolgok de nekem igenis fájnak:(

Ja,és a multkor mefvédtem egy lányt askon(persze noname-ként)és mondta mekkora arc vagyok írjak rá fb-n..hát jó.ráírtam.tök meglepődött és írta h kajak én írtam?met ugye ő is ilyen nagypofájú..(de utálom ha valakit oktalanul piszkálnak!) és írta h mindenkire számított csak rám nem.. azért ez is szarul tud esni.. névtelenként jó arc vagyok..de a nevemmel együtt már nem?most hogy van ez?????segítsetek könyörgöm:( HOL RONTOTTAM EL?

(és bocsi ha hosszú lett)

14/L


2013. febr. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Csajos bajok

Ezek egyrészt nem barátok, maximum haverok.

Ask FM és egyéb állatságok ehhez nem szólnék inkább..

2013. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 éves lányként könnyedén előfordulhat olyan, hogy az addig népszerű lány hirtelen a hierarchia alján találja magát. Ez csak annyit jelent hogy az a bizonyos N nem volt az "igazi" barátod. Csak amolyan "díszbarát", ami elég gyakori a 6-7-8-9. osztályban. Ne sajnáld hogy nem játssza meg magát többé. Keress új barátokat, ne akarj az osztály "krémjébe" tartozni, mert az minden embert megront. Barátkozz az osztály "középszintjével" vagy egyenesen a népszerűtlenekkel. Egy kis szerencsével találsz magadnak "igazi" barátokat. Van két nővérem (akik hasonló problémákkal küzdöttek) úgyhogy higgy nekem, tudom miről beszélek.

17/F

2013. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. febr. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!