Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha érzed, hogy van valamilyen...

Ha érzed, hogy van valamilyen különleges képességed, de nem tudod mi az, hogyan lehet ezt megtudni, előhozni magadból?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom

a Hősök cimű sorozatban sem tudták először hogy van különleges képességük aztán rájöttek

2009. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

mire gondolsz? repülés, lézersugár, pókháló, agyhullámok?

szerintem nincsenek különleges képességeink, senkinek.

az emberi test eleve egy elég elcseszett valaminek számít az állatvilágban. :)

2009. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

sztem arra gondol, hogy "jól énekel", "jól mozog", meg hasonlók...

ezeket az emberek "gyakorlat" közben veszik észre. ha pl. nagyobbat dobsz mint a többiek, érdemes gyakorolnod, stb...

2009. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
jó érzékem van a szintetizátorozáshoz :D
2009. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Milyen képességre gondolsz?Természetfelettire?Vagy olyanra amit hasznosíthatsz is az életben,mert ha az utóbbi akko raz előbb-utóbb kiforrja magát és észreveszed.
2009. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

szerintem én tudok repülni, de nem merek kiugrani az erkélyen :D

na jó, nem, de annyiszor álmodom és érzem, hogy milyen érzés, mikor felkelek teljesen más minden, szóval kitudja ;)


amúgy milyen különleges képességre gondoltál? vagy inkább mennyire különlegesre?

2009. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan képességekre gondoltam, mint például jövőbelátás, megérzed mások jelenlétét stb. Misztikummal kapcsolatos képességek.
2009. szept. 10. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

meditálj el rajta és rájössz!

de szerintem kicsit mindenki különlegesnek érzi magát, de kevesen jönnek rá igazából, hogy miért azok!

szerintem a válasz a fejedben van , elnyomva nagyon mélyen, és csak te vagy képes ezt a választ megtalálni önmagadban!

ILYESMI VÁLASZRA VÁGYTÁL? :D

21/F

2009. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Én mindíg megálmondom hogy mifog történni velem:D

Vagy szinte mindig van dezsávűm:D

2009. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!