Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak Budapesten vagy környék...

Vannak Budapesten vagy környékén valamilyen elhagyatott különleges földalatti vagy hasonló járatok, helyek?

Figyelt kérdés
Ilyen eddig felfedezetlen, titkos helyeket nem tudtok? Hallottam ilyesmikről már régebben, hogy vannak ilyen helyek Budapesten, de mindegyik csak szóbeszéd volt. Tudtok ilyen izgi helyeket? :D Elhagyatott lakótelep, gyártelep, vagy nem tudom, ilyesmik is szóba jöhetnek.
2011. jún. 1. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretném tudni,bocsi a haszontalan válaszért :D

De pont ilyenekre 'vadászok' én is oO

Igaz nem Budapesten lakom,de majd ott is szeretnék felfedezni...:P

2011. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nagyon merész vagy: van egy durva gettószerűség a Gyár nevű szórakozóhelytől nem messze. 23-as busszal a Timót utcánál szállj le és mászkálj be pl az Illatos utcába.


Hallottam még, hogy a Sas-hegy alatt / környékén van valami háborús időkből ottmaradt járatrendszer. Sajnos a bejáratáról fogalmam sincs.

2011. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a Gyárat és környékét már elég jól ismerem :D

[link]

most ez keltette fel az érdeklődésemet eléggé.

2011. jún. 1. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!