Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy 150cm magasságú 20éves...

Ökölvívó kérdése:

Egy 150cm magasságú 20éves élsortpóló lánynak hány kiló lenne az ideális testsúlya?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy nincs semmi gond az alakommal, de szerintem egy 2kg le kéne adnom.

2013. febr. 7. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

43-55 kg között ideális!

[link]

2013. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert a legkisebb súlycsoport 45-48kg és az edzőm mérges, ha az alsó határon vagyok. Mit tudnék tenni, hogy a súlyom meglegyen és még se legyek pocakos stb
2013. febr. 7. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy élsportolónak kisebb a tetzsírszázaléka, vagyis a nehezebb izomból több van. Ezért nagyobb súlyának illik lenni, mint egy átlagos lánynak.
2013. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D jó kis edző lehet, ha ezt itt teszed fel kérdésnek.

vagy kamukérdés.

2013. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Élsportolóknál minél kevesebb.

Engem az sem zavarna ha 56 lennél :)

2kg az semmi,igyál kevesebbet vagy legyen olyan kajád ami nem áll tésztából,egyél zabkását az felgyorsítja az anyagcserét és tiszta energiát ad.

2013. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz?

Amúgy egy bizonyos téren, jobb, hogy alsó határán vagy a súlycsoportnak.

Oka: könnyebben mozogsz mint a súlycsoportodban a többiek. Ill. nem tudom náltaok, hogy van de én is sportoló vagyok. Nálunk van olyan, hogy súllyal győz/veszít valaki. Ilyen téren úgy szint jó ha határon vagy. /azt hiszem 3 kgnak kell lenni a különbség nálunk/

2013. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bokszolok. a legalsó súlycsoportban vagyok. 45-48kg. itt szerintem nem sokat számít a súly a gyorsaságnál.
2013. febr. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!