Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy lánynak 163 centihez 56...

Egy lánynak 163 centihez 56 kiló valóban annyira kevés lenne? Vagy csak a rosszindulat jött belőlük? Szerintetek hány kiló lenne az ideális ilyen magassághoz?

Figyelt kérdés
még csak november eleje óta járok kondiba,természetesen az étrendre a kezdetektől fogva oda figyelek.48 kilóról sikerült feljönnöm 56ra,aminek rendkívül örülök mert szörnyen vékony voltam,de úgy érzem jó irányba haladok,abba hagyni nem szándékozom mert még bőven van hova fejlődnöm.viszont még mindig előfordul h kapom a beszólogatásokat h milyen szörnyen vékony vagyok,mintha észre sem vették volna a változást...
2013. jan. 25. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

AZ ilyeneket nem kell meghallani , mindenki a maga dolgával törődik !!!!

ÉS ne feled : Ha bírálnak téged, akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják, akinél a labda van.

2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? .. hogy ilyen beszólogatások érdekelnek?


Tanuld meg figyelmen kívül hagyni. Már csak azért is, mert irigységből is beszólhatnak, tehát nem tudhatod hogy most valóban mire véld a dolgot.


Kövesd a saját utad, mások ebben nem biztos, hogy segíteni akarnak, sokszor inkább visszahúzni fognak, ha hagyod.

2013. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem tökéletes.

Én 182 vagyok és 58-60 kg :/

( az viszont szerintem túl kevés.)

2013. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!