Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy igazán jó videó, hogyan...

Egy igazán jó videó, hogyan terjedhet el a neten ami nem napiszarra szánt, vagy éppen paródia és nem is mozifilm?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/VancouverFilmSchool


pl itt vannak ők, nagyon igényes saját videókat csináltank mégis átlag 500-3000 a nézettségük, mondjuk a csatornanézettségük, 35 millió


nos nekem van egy igényes, többnyire poénos videók létrehozásra irányuló csatornám, kb 110000-n van a csatornanézettségem, de az is amiatt mert van pár olyan rajta amit csak úgy felraktam, kb semmi munka nem volt vele, felkerült napiszarra, tényleg a videóim legalja és 35 ezres nézettsége van


nincs valami mód erre, hogy igényes videókat terjesszek az ilyen érdeklődésű körű embereknek?

mert ez így olyan rossz, hogy van nagyon sok olyan videó amik kegyetlenül igénytelenek, de mégis az egy ami megfogja az embereket

http://www.youtube.com/watch?v=Q-bV9npEwhA

pl ez, ennek 800.000 ezres gondolom a napiszarból jött össze mert vki beküldte, de komolyan mondom, nekem is szinte ez az egyetlen esélyem van, hogy beküldözgetem a napiszarra azt aki értelmes valamennyire az meg belájkolja youtubeon, amelyik meg napiszart búvó ember, azoktól érkeznek leginkább a dislikájkok


tudom, hogy sokan vannak akik így érzik, sajnos nem feltétlen a tehetségere, meg az igényes poénkodásra van igény, hanem a béna, primitív hülyeségekre


hogy szakadjon rajta a nép..



2013. febr. 7. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem annyira értem a kérdésedet, bár lehet, hogy bennem van a defekt.

Figyelj, szélesebb körökben manapság már rég nem az terjed el (legyen az videó vagy bármi más), amit külső személő értelmesnek mondana. Itt van példának okáért a Gangnam Style - az első YouTube videó a világtörténelemben, amely elérte az egymilliárdos nézettséget, közben meg mégis mi értelme...? Semmi, egy igencsak érdekes, random videoklip Dél-Koreából. Mégis felkapott lett, mert megszámlálhatatlanul sok ember ezen szórakozik. Nem mondom, hogy nem szórakoztató, de azért nem egy műalkotás, valljuk meg. :)

Nyilvánvalóan az általad felvázolt népszerűség is relatív, és erősen függ attól, hogy milyen társadalmi rétegnek szánod az anyagot. Bár gondolom, hogy te most konkrétan olyasmiről beszéltél, mint például a Gangnam Style hírneve. Hogy jobban megérts, mire gondolok, képzeld el, hogy felteszünk egy szuper rajzos videót a netre. Azok között, akik szeretnek rajzolni, (talán) népszerű lesz a videó, vagyis meg van rá az esély, viszont akiket nem érdekel a rajz, és teszem azt a sportért rajonganak, azok között nem lesz népszerű a videónk.

Tehát minden csak viszonyítás kérdése. Lehet, hogy készítesz egy elvont témájú videót, ami egy bizonyos réteg körében népszerű lesz és rajongani fognak érte, viszont mondjuk egy másik társadalmi réteget meg mindez nem érdekel.


(Huh, ihlettél egy blogbejegyzést, azt hiszem. :D Köszi)

2013. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, valami ilyesmire volt szükségem! :D
2013. febr. 10. 19:03
 3/8 A kérdező kommentje:

na légyszi még erre válaszolsz, azért kérem mert szerintem érdekes, és te vagy az egyetlen az írt


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7yKki..


ez, hogy terjed el? semmi témához sem kapcsolódig


csak azért kérdem, mert a múlt hétre kész lett az eddig legjobban sikerült videóm, és egyszerűen nem tudom elterjeszteni, pedig sztem tetszene az embereknek

2013. febr. 11. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég későn válaszolok, elnézést. Szóval az első vagyok.

Nem tudom, ismered-e a Tumblrt, ez egy olyan mikroblog és közösségi oldal, ahol könnyűszerrel elterjeszthetsz egy videót. Elég kilinkelni a Dashboardra. :)

2013. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha, csak külföldi, de köszönöm szépen, hasznát fogom venni!
2013. júl. 14. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Tumblr -n is létrejött már egy egyelőre szűk magyar közösség, ami lassan, de biztosan növekszik. :)
2013. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia, most én kérek elnézést, szóval beregiztem a tumblr-re, hmmm te fent vagy, tudsz tájékozódni?


most bejelöltem pl egy blogot és követem, de ezek nem videók, hanem képek :D

2013. aug. 5. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:

már egy fokkal előrébb járok, de most viszont azt nem értem, hogy pl magyarokat, hogyan találok meg, kiraktam egy videót, hát gondolom senki nem fogja megnézni, mivel nem is látja senki mert nem ismer ott senki:D


egy segítségköszönéssel tartozom ezek után majd:D

2013. aug. 5. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!