Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már azt hogy az évek...

Érezted már azt hogy az évek gyorsan telnek de te még mindig ugyanott vagy?

Figyelt kérdés
Mintha még mindig a múltban élnék és nem tudom értékelni a jelent a jövőbe meg nem látok semmi jót csak egyre rosszabb dolgokat és félek hogy soha nem tudok előrébb jutni mert kettőt lépek előre hármat hátra..

2013. febr. 7. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most is ezt érzem, már régóta.
2013. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szomorú :(
2013. febr. 7. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából ott tartok, ahol 30 évvel ezelőtt.
2013. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem manapság jópár ember érzi ezt, amikor nem tudja, nevessenvagy sírjon a fizetésén. és akkor családi egészségügyi problémák...

minden csak egyre rosszabb lesz. ez egy ilyen kor.

2013. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régóta nem éreztem ezt, megvannak a céljaim és haladok feléjük. Ha valakinek nincsenek leírt, pontos céljai, akkor megértem, hogy ezt érzi.


A jövővel kapcsolatban pedig optimista vagyok, és szívesebben élek a mostani korban, ahol több lehetőség van, mint a történelem során eddig bármelyikben.

2013. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha annyit keresnél, mint ma magyarországon sokan, akkor enm érnél sokat a céljaiddal, és kicsit valóságosabban látnád a dolgokat... lehetőséged elméletben van 1 rakásnyi, csak gyakorlatilag esélyed nincs semmire, ha nem születtél bele.
2013. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok ember képes elboldogulni anélkül is, hogy szerencsés környezetbe született volna. Többen, mint a világtörténelem során eddig bármikor.


Nincs belekényszerítve az ember merev társadalmi rendekbe ("jobbágynak születtél, az is maradsz"), nincs országokhoz láncolva, hanem szabadon költözhet, ingyen vagy olcsón elérhető és elsajátítható szinte bármilyen információ, tudásanyag (internet, könyvtárak, tematikus fórumok...), a világ másik felén élőkkel lehet kommunikálni fillérekért vagy ingyen stb.

2013. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!