Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már azt, hogy teljesen...

Érezted már azt, hogy teljesen egyedül vagy? Azt, hogy nem számíthatsz senkire?

Figyelt kérdés

Senkim sincsen. :( Nagyon kaki érzés... Egy "barátom" van akiben megbízok, de őt nem is igazán ismerem, lehet,hogy csak azért bízok benne?!...

Annyi csalódás ért az életben...mindenki csak átvágott és kihasznált.

Miért ilyenek az emberek? Miért kell ezt tenniük? Ti is éreztétek magatokat nagyon "egyedül"? Hogy tudtatok újra felállni és újra bízni? :(


2012. szept. 28. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan érzem. Korcsul elfelé a világ, a kapcsolatok már nem jelentenek semmit. Felállni talán, de bízni soha.
2012. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
soha nem lesz jobb, hidd el...már pár éve így vagyok. Persze vannak "barátaim"...de nem hiszek a barátságban, a szerelemben még úgysem. Egyedül kell leélnünk az életünket...
2012. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül. Biztos rengetegen vannak, akik szeretnek, csak te nem veszed észre.
2012. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, és a hasonló kérdések mint pl ez csak átmenetileg enyhítik a rossz érzést utána ugyanaz sajna
2012. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, de ne aggódj, lehet élni így is. Csak meg kell szokni, hogy nem úgy van, ahogy azt az ember gyerekkorában elképzelte.
2012. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. szept. 29. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

csak egyszerűen fel kell állni, nagy erőt kell venni magadon és meg kell mutatni, hogy nem bírnak veled :-D

mindig így érzem magam, van 1-2 normálisabb barátom, de ők nem tudnak segíteni soha az olyan bajokban, amik érnek , úgyhogy mindig így érzem magam szinte

2012. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én beletörődtem hogy egyedül vagyok. 1 Legjobb barátom van akiben teljesen megbízok és bármit megtennék érte.Csak ő éltet.Ha nem lenne, énse lennék :)


De mint ahogy minden más ember mondja egyedül lenni rossz.Valaki megtörik, valaki élvezi

2015. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!