Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassam meg ezt a...

Hogyan változtassam meg ezt a tulajdonságomat?

Figyelt kérdés
Hangosan beszélek és néha durván is. Annyira rossz, de megszoktam, változtatnom kell magamon, mert nem akarom elijeszteni az embereket. Szeretnék minél gyorsabban változni. :/ 16/L
2013. febr. 7. 19:16
 1/3 Tóth Zoltán Béla válasza:
Először is menny el fül-orr gégészetre.A hangos beszéd gyakran a halás részleges károsodása miatt van.A durva beszéd problémájára (ha az csúnya beszéd) az tudom javasolni hogy amikor csúnyát akarsz mondani próbáld meg türtöztettni magad ha pedig mégis kicsúszik és nem vagy egyedül kérj bocsánatot, előbb-utóbb nem fogsz csúnyán beszélni mert nem akarsz bocsánatot kérni
2013. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

engem a párom szoktatott le róla,mindig szólt ha valami olyat mondtam és egyre jobban figyeltem rá hogy ne csináljam

amúgy valószínűleg valakitől átvetted ezt a viselkedést(én az anyámtól)

2013. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a családodat és a barátaidat, hogy ha rossz hangnemben vagy csúnya szavakkal beszélsz, tegyenek úgy, mint ha nem is hallották volna. Majd ha észbe kapsz, és elmondod normálisan, akkor válaszolhatnak rá.
2013. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!