Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » WTF, engem miért nem "szomorít...

WTF, engem miért nem "szomorítanak el" a halálesetek? (több lent)

Figyelt kérdés

A., Még tavaly, (nem ismertem)meghalt egy rokonom, eléggé fiatal volt.. A családba mindenki gyászolt, meg rossz kedvűek voltak (oké, megértem h rosszkedvűek voltak hiszen meghalt vki), én meg mintha mi se történt volna csak éltem tovább.. én éreztem magam kínosan amiért mindenki gyászol én meg "átlagosan" viselkedek...

B., Erős idegzetűnek vallom magam, de az egy kicsit durva sztem, h egy bármilyen állat halála jobban megvisel mint egy ember halála (akár ismertem akár nem...)

Szerintetek velem van a baj? ._.



2013. febr. 8. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Engem is jobban megvisel, ha egy állat meghal, minthogy egy számomra ismeretlen ember. :) Hány éves vagy?
2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a furcsa, ha egy tök ismeretlen ember halálhírére könnyekben törnél ki. Ha valakihez nem kötődnek emlékek, akkor azon durván fogalmazva nincs mit gyászolni.

Sok esetben az állatokat közelebb tudjuk engedni magunkhoz, ragaszkodóbbak és elfogulatlanok velünk szemben, nem úgy mint az emberek 99%-a... Én nem hiszem, hogy bármilyen baj lenne veled.

2013. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LeftBehind ***** válasza:
100%
Hát ennél már csak jobb helyre kerülhetünk a halál után szóval még jó,hogy nem én fogok szomorkodni miattuk.
2013. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát,ha ez vigasztal,nem vagy egyedül :).

Engem sem visel meg,és én is gondolkoztam rajta hogy miért is nem.


A válasz talán az lehet hogy nem volt szoros a kapcsolat a illetővel mint az én eseteimben is.Bár az állatokkal sem :D

2013. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14/L

Kösz a válaszokat^^ és jó tudni h nem vagyok egyedül^^

2013. febr. 10. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Januárba halt meg a nagyapám akit amúgy nagyon szerettem, de nem síratrtam meg. Ettől még nem vagyok szopszhiopata vagy lalmi.
2013. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam durvábban jön elő ez. Meghalt a bácsikám és mindenki szomorú volt, én meg úgy elvoltam, tök átlagosan éreztem magam, pedig sok emlék kötődött hozzá :(
2013. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!