Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan jöttél rá, hogy milyen...

Hogyan jöttél rá, hogy milyen szakmában akarsz majd dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

ugy hogy rájöttem ebben jó vagyok, filozófus, lehetőleg tanár.... :D


Remélem nem sietsz, ide nem 2 nap kell...

2009. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eleinte gondban voltam a suliban, mert szinte minden tantárgy érdekelt (nem stréberség, tényleg érdekelt), ezért volt nehéz választani. aztán elsodrodtam kémia-biosz irányba, talán mert mások nem szerették és én csakazértis. mindig is vonzott a korházak légkore, a fehér kopenyek, az egész egészségugy (a fizuk és gondok ellenére), és valami olyat akartam csinálni, ami felelosségteljes munka. így sikrult osszehoznom, a gimi alatt már végig tudtam, mit akarok.
2009. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na jó lessszzzz.... angolt tanultam, csak most kicsit elcsesződtek a dolgok, de vsz az leszek, tanár vagy valami :D
2009. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bioszfakon vagyok, de nem akarok orvos lenni. vagy nem tudom! Annyira félek. Mi legyek? Képtelen vagyok rájönni, mi életem értelme. Szörnyű érzés. Mindnnap stresszelek rajta min. 5 percet. Nagyon rossz. Szeretem a bioszt végülis vagyo az állattant szerettem érdekes volt és imádom a természetet nagyon, meg kicsit érdekel az orvoslás, de nem tuom mi legyek. És annyira félek, hogy rossz döntést hozok!
2009. szept. 6. 11:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg sztem nem vagyok elég okos az orvosihoz.
2009. szept. 6. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, biológus? az még midnig elég tág, ha vmit konkrétan nagyon szeretsz, arra is ráallhatsz később, vagy vmi kutató..

az orvosi szakma angyon szép..:) bár tényleg durva, de sztem ha belekezdesz és szeretnéd végig tudod csinálni.

11.es vagy 12.es vagy?

ha 11... akkor még ne görcsölj, csomó időnk van:)

2009. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még néhány tipp a biszhoz: mikrobiologia, virologia, genetika, enviromentalisztika,gyogyszerészet (nem feltétlen patikában, modnjuk a kutatásokban, tesztelésekben..tobb bioszt használ ki)...
2009. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!