Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim és soha nem is voltak. 20 éves fiú vagyok ha elmegyek valahova ismerkedni vagy akárhova sportolni eleinte szimpatikusnak tűnők de aztán már nem. Mivel elég nehezen értek meg dolgokat, beszédet mivel epilepsziás voltam lehet hogy ez abaj vagy nem tudom mi. De nyitott vagyok mindenkivel kedves is jószívű is mégsincsenek barátaim ovodás korom óta. ÉS mivel nincsenek így barátnőm sincs.
2013. febr. 9. 22:16
 1/8 anonim válasza:
Dondolkodtam a te hejzeteden.! Mindenkinek meg van a társa ezt hidel.! Legjobb lenne hogy ha csajoznál.! De nem ugy mint a mai gyökerek.! Két fajka csaj van a könyen kapható meg a nehezen.! A külömbség a könyen kapható az rámenöseket birja gondolhatod miért.! Neked a nehezen kaphato kell akibe barátot találsz és talán még szerelmet is.! Irj üzenet ha kérdésed van.!
2013. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

klikk.1313: Lol'd.


Kedves Kérdező!


Nem könnyű úgy barátokat szerezni, ha valaki nagyon keresi őket, mert könnyen tűnhetsz túlságosan rámenősnek, ami nem túl szimpatikus. A helyedben keresnék valamit, ami igazán érdekel, és nem feltétlenül olyan, amiben már jó vagy, de szeretnéd megtanulni és még jobb lenni benne. Ha eléggé elszánt vagy, akkor menni fog, és ha jó vagy abban, amit csinálsz, akkor az emberek erre fel fognak figyelni és tisztelni fognak érte. Ezen a ponton már nem lesz nehéz barátokat szerezni, hiszen ők fognak majd keresni téged. Még ha ez nem is sikerül, legalább megtanultál valamit, amiben profi vagy.


Sok szerencsét!

2013. febr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit kedves második válaszoló. A bűvészkedés a hobbim sajnos pénzhiány miatt ritkán tudok bűvészkedni de már 5-6 éves korom óta az érdekel.
2013. febr. 10. 01:33
 4/8 anonim válasza:
Mássodik vàlaszolo nem értelek menyi vay 15éves 14 évesen magyar bajnok lettem boxbol én nekem nem volt semi bajom ilyesmikel jó külsö dobb rajtam de nem èrtem mi lolozol mit a kis gyökerek ide segiteni gyere ne vitcelödni irj ha bajodvan oldjuk meg ne vagànykodj.!
2013. febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem szigetelheti el magát a többiektöl sportoljon legyenek eredménye a többi az jön.! Tapasztalat.!
2013. febr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
klikk.13 Te inkább tanulj meg írni,először!
2013. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hagyadmár a másik irását ez gyerekes.! Nölj fel.!
2013. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látszik még nagyon gyerek lehetsz,ha nem tudsz leírni egy mondatot hiba nélkül...:)
2013. febr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!