Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek illik majd hozzám...

Annapanna9898 kérdése:

Szerintetek illik majd hozzám az orvosi állás?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, de szeretném tudni azért. Kedvenc tantárgyaim: biosz, kémia, fizika, föci. Jó tanuló vagyok, csak ötöseim vannak. Nagyon szeretnék orvos lenni, de egyenlőre még egy kicsit tartok a vértől. Nagyon szeretek látni emberi belső szerveket is, meg állatokkal is szeretek foglalkozni. Így esetleg még az állatorvos is szóba jöhet. Nem undorodom semmitől.

2013. febr. 10. 08:19
 1/7 Flector 67 válasza:
65%
Nézz meg youtubon pár műtétet és kiderül bírod-e.
2013. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjél már... Hát még csak 13 éves, még akik egyetemen tanulnak orvosnak eleinte azok is gyakran rosszul lesznek ha ilyet kell nézni.

Próbálj majd megbarátkozni a vér és egyéb dolgok látványával. Persze nem úgy, hogy megműtöd az osztálytársad, hanem ha bárki vérzik a közeledben akkor próbálj meg nem rosszul lenni.

Ha így folytatod és tényleg akarod akkor menni fog ez.

A segíteni akarás a legfontosabb. Sok sikert!:)

2013. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ma is például a kutyámat láttam el mert nagyon vérzett a lába(nem tom h miért, amúgy bernáthegyi, nem tudom h mi történhetett egy ekkora kutyával)
2013. febr. 10. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt ismerősöm, aki hasonló dilemmával küszködött (igaz, pár évvel idősebben). Őt bevitte egy ismerős orvos egy műtét végignézésére, és akkor derült ki, nem választja ezt a foglalkozást. Nincs valami hasonló lehetőséged?
2013. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Háát nincs nagyon
2013. febr. 10. 12:46
 6/7 Flector 67 válasza:
Azért nem muszáj műteni. Attól még elég sok szakvizsgát szerezhet magának, hogy a műtétet nem igazán bírja.
2013. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na igen, de az odavezető út bizony véren keresztül vezet:) Még csak 13 éves vagy, majd meglátod, hogy alakulnak a dolgok. Addig is tanulj jól;)
2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!