Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik választás érni meg a...

Melyik választás érni meg a legjobban, hogy később is állást találjak itthon, úgy hogy minimum 130e-t keressek? (vagy egyik se? )

Figyelt kérdés

1. Orvosi kutatólaboratóriumi analitika szakirány (bsc) -> Klinikai laboratóriumi kutató (msc)

2.Biológia alapszak (bsc)-> Molekuláris biológia (msc)->

A) a genetika specializációs modult teljesítő hallgató

(így van leírva)


Elolvastam ezek érdekelnek ,de utána olvastam és nem sok jót mondanak és mást nem szeretek *gazdaságot,informatikát*

más pedig ami nem annyira érdekel ahhoz túl gyenge vagyok *gyógyszerészre és a pszichológiára*

Valaki olyan írjon kérem szépen, aki ebben dolgozik!!!!!

Mennyi esélyt lát, elhelyezkedés,fizetés,karrier lehetőség...

Köszönöm!



2012. szept. 3. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Habár nem dolgozom ebben, de: mindkettővel kereshetsz akár többet is, de egyik sem garantálja a magas fizetést (sőt, még azt sem, hogy lesz munkád).
2012. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mint a KLK (MSc) vezetője és 39 éve a szakma gyakorlója azt mondom, hogy végtelen a lehetőség itt, ha van szorgalmad és érdeklődésed a mindíg változó, fejlődő orvostudomány iránt. Ezzel a végzettséggel a kutatást végző, közvetlen betegellátó orvos társa lehetsz a kutatásban, gyógyításban egyaránt. Egyetemek, kutató helyek, kicsit távolabb a betegtől, a gyógyszergyárak, diagnosztikai ipar alkalmazottja lehetsz. Nekem mindíg volt lehetőségem külföldön is, de ehhez az "asztalra" mindíg kell tenni valamit. Képessé kell válni, a nemzetközi tudományos életben/ versenypályán mozogni.
2012. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!