Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha új...

Miért van az, hogy ha új helyre megyek, pl. új iskola, tanfolyam stb, szinte kiugrik a szívem a helyéről, annyira félek?

Figyelt kérdés

A fiúk szerint csinos lány vagyok, de nem tudok nekik hinni, egyszerűen legszívesebben magamra húznék egy zsákot. Még a nálam 20 kg-val nehezebb lányokat is vékonyabbnak tartom magamnál, ha új helyre megyek, akkor majd kiugrik a szívem, annyira rettegek, hogy meg kell szólalnom.

Ez azzal párosul, hogy közben az emberek azt hiszik, hogy magabiztos és beképzelt vagyok! Holott MINDENKIT szebbnek tartok magamnál, csak egyszerűen olyan feszült fejet vágok, hogy úgy jön le, mintha én néznék le mindenkit. Hogy változtassak? Holnap megyek egy új iskolába, ahol megnéztem, hogy lesznek helyes srácok, de előre attól rettegek, hogy mi lesz, ha hozzá kell szólnom valakihez, pedig amikor idegennel beszélek, akkor nyugodtnak tűnök.


2013. febr. 10. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiád van valszeg. Meg önértékelési gondod.
2013. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha az egyik osztálytársnőm írta volna. Csinos, de nincs önbizalma és a szorongó fejei miatt mindenki "flegmának" hiszi.


Egyébként ha a szíved kiugrik a helyéről (és nem csak átvitt értelemben írtad, hanem komolyan nagyon felgyorsul a szívritmusod ilyenkor) akkor ajánlom a MagneB6 vitamint. Nyugodtan szedheted és nincs mellékhatása, nem gyógyszer, hanem vitamin. Nekem is az orvosom írta fel, mert eléggé nagy a pulzusom, ami azt eredményezi, hogy feleléseknél kb elájulok, mert nem kapok levegőt már annyira ver a szívem az izgalomtól. Ez meg a gimiben elkerülhetetlen, hogy szerepelni kelljen :)


17/L

2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már próbáltam, de hosszútávon nem segít:/
2013. febr. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!