Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félelmetes az éjfél?

Miért félelmetes az éjfél?

Figyelt kérdés
Én félek tőle :S
2009. szept. 6. 09:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenféle hiedelem, babona fűződik hozzá, hogy ekkor van szellemjárás, ilyenkor kell ilyen-olyan boszorkányságokat végrehajtani..stb. nincs benne semmi félelmetes, számomra nem jelent többet, minthogy új nap kezdődik.
2009. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Mert sok horrorfilmben

este éjfélkor támadnak a zombik

vámpírok vérfarkasok stb..

2009. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

én azért félek, mert akkor kezdődik egy következő nap, és már attól félek, mi lesz velem aznap! :(

16/L

2009. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

énse merek tükörbe nézni..mert halottam régen h ha éjfélkor holdfényben egy gyertyával a tükör elé álsz meglátod hogy halsz meg blablabla..és ezt a baromságot belémbeszélték :D..se hold se gyertya csak éjfél meg én..de akkoris félek:D:D:D:D

13/l

2009. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a délelőtt félelmetesebb, mindig át is alszom.
2009. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
imádom az éjfélt, nem az éjszakát sőt nem is én a sötétet imádom...nem tudtam elképzelni kis koromban hogy lehet félni a sötétben
2009. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
ejfelkor atvaltozom farkassa...azert felek
2009. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

én is félek, ha egyedül vagyok. mondjuk ha barátnőkkel akkoris, de szerencsére mindig a párommal alszok. én félek elmenni a sötétben az ablak előtt, ha nincs lehúzva a redőny, félek tükörbe nézni a nagy sötétségben, félek megmosni az arcom ha egyedül vagyok, mert mivan ha felnézek és ott van valaki? :D pedig már én sem vagyok gyerek és amúgy minden másban bátornak mondanám magam, de félek a sötétségtől és bizonyos helyektől. egy barátnőm nagyszüleinek a házába szoktunk menni lánybulikat tartani, újépítésű ház, nem lakik ott senki, de valamiért marhára félek ott és senki sem mer egyedül közlekedni este, bár én még nappal sem. van valami ott. vváááá, kirázott a hideg.

20/L

2009. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Félelmetes???

S ha az éjfél az, akkor mit szóljunk a bika órájához?

Hajnali 3. Éjfélkor kezdődik a buli, de eddigre vége van általában. Mindenki álmos már és fáradt. Ilyenkor a legsötétebb az éj, ilyenkor nem szólalnak meg még az állatok sem, ilyentájt halnak meg legtöbben álmukban.

2009. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Babona, vérfarkasok, vámpirok, zombik stb. miatt...

Énis parázok a sötétségtöl, az éjféltöl amikor hallom ahogy "reccs ropp" de van egy búgó ventilátorom ami általában a nap 24órájában megy. Így nehezebben hallom meg. Volt mikor nemvolt itthon senki és hangokat hallottam éjjel a földszintröl(emeleten vagyok). De megnyugtattam magam azzal, hogy biztos csak képzelödök. Visszaültem gép elé és kész.

Azóta félek a sötéttöl amióta láttam kiskoromba a Kör c. filmet, ugy 11 éves lehettem. Bántam, hogy megnéztem.

Ám kitudja... az éj sokmindent takar.

2009. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!