Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a suliban?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, hetedikes, és problémám, hogy tök béna vagyok a suliban és barátaim sincsenek. Soha nem is tudtam megérteni őket, és ők se engem, mindig az idősebbekkel kerestem a kapcsolatot. A nyolcadikban van a legjobb barátnőm, ő persze mindig mellettem van. Szekálnak, még beszólogatnak, pedig szerintem nincs rá okuk. Elég jó tanuló vagyok, szépen rajzolok még zenélek, pedig nem is vagyok olyan dagi stb... a sportban viszont nem jeleskedek, szinte a labdát se tudom elrúgni. Régebben még verekedtem is a konfliktusok miatt. Utálok suliba járni, elvesztettem az önbizalmamat, és hányok ha a sulira gondolok. Hm, szó szerint. Szinte mindent kipróbáltam, hogy ne kelljen ott szenvedni, a szüleim még azt mondják, hogy ezt már úgyis kibírom, mert ilyen szünet, hétvége, stb... de utána ugyanúgy kezdődik. Bocsi a regényert.

2013. febr. 12. 13:01
 1/2 poet1 ***** válasza:
Ők a szerencsétlenek. Mikor megláttak jöttek rá és nem bírják feldolgozni :)
2013. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:
Szia! Keress rá a neten a "munkahelyi mobbing" kifejezésre!
2013. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!