Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tud segíteni rajtam? Mire...

Mi tud segíteni rajtam? Mire lehet szükségem ahhoz, hogy ne legyen minden ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Olyan szerencsétlennek érzem magam és nem is alaptalanul, ugyanis ha végignézem az életem, akkor csupa rossz dolgok történnek velem mindig, a boldogságra csak nagyon ritkán van okom (föl is róják már, hogy miért nem örülök, amikor vmi tényleg jó történik - azért mert nagyon ritkán történik és "elfelejtem" addigra a mosolygást).

2012. dec. 31. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2012. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy érzi magát, ahogy érezni AKARJA.

Az élet nem arról szól, hogy megtaláld önmagad, az élet arról szól, hogy LÉTREHOZD önmagad.

Ha úgy érzed, hogy rossz dolgok történnek veled, akkor neked kell TÖRTÉNNED.....az életedben.,

Mi tud segiteni rajtam ? - TE MAGAD !

Minden felfogás kérdése... mindenki azt lássa, amit látni akar.

Meg kell változtatnod a gondolkodásmódodat. Hidd el, sok függ tőle.

És végül - Tudni kell értékelni, azt amikor vmi tényleg jó történik.

Nem kell várni a boldogságra, dolgozni kell a boldogságon ! .....

Ezek a tanácsaim, megfontolandóak. ....

2012. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szeretsz alkotni? Bármit... tánc, zenélés, írás, fotózás, rajzolás... sokszor segít. Hidd el.
2013. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a #3 válaszolóval egyet értek,egyrészt csinálhatod azt is, hogy elveszíted önmagad, és kínlódva próbálsz megváltozni, míg üresnek nem érzed magad, aki nem tudja mit keres ezen a világon:) Velem sem történik semmi jó, nagyon magányos vagyok, irtóra, volt mikor megakartam ölni magam, mert szerencsétlen vagyok. Bár mindig is művészlélek voltam, és amikor ezt beláttam, amellett, hogy próbálok megváltozni a művészkedésben érzem az örömöm, és ez annyira tiszta öröm, nincs benne erőltetettség, ami sosem lehet igazi boldogság.

Szóval ha próbálnál is megváltozni, sztem akkor sem lehetnél annyira boldog, mint akkor, amikor azt teszed, ami igazán te vagy, és amit könnyelműen teszel, szívből. Szóval talán neked is van valami, amit szeretsz jelenleg, és ami boldoggá is tesz, ezt ismerd fel. Az se zavarjon, ha ez a dolog egyenlőre picinek, és jelentéktelennek tűnik, mert később attól válik fontossá, amennyi jelentőséget adsz neki. Pl. a festés nekem is jelentéktelen volt az elején, nem voltam egy "picasso", de szerettem csinálni, és könnyelműen, tiszta szívvel tettem, majd sok mindent neki áldoztam, hittem benne tiszta szívvel, ha tudtam, hogy nincs más IGAZI örömöm, megismertem egy csomó művész alkotását, ami motivációt táplált bennem, és életcélt alakított ki, és egy időután rájöttem, hogy nem vagyok olyan szerencsétlen, mint amilyennek képzeltem magam, és ezt mások is belátják, csak hozzáállás kérdése:).

2013. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nekem fáj valami kiírom magamból. ez egyébként jó düh levezetésnek is :D De amúgy a zene is sokat segít, halgass sok zenét, amit szeretsz:)
2013. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!